Polsat wydłużył główny serwis informacyjny do godziny

„Wydarzenia 18:50” zostają rozszerzone od 1 czerwca, także na antenie Polsat News. Pasmo, w którym nadawany jest główny serwis informacyjny Polsatu, zostało wydłużone. Teraz będzie to 60 minut najważniejszych informacji z kraju i ze świata oraz rozmowy z bohaterami danego dnia w programie „Gość Wydarzeń”.

 

 

Rola mediów w czasie epidemii okazała się kluczowa, a Polsat News jest stacją, która odnotowała największe wzrosty wśród stacji informacyjnych w minionych miesiącach.

– Widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji, podawanych w sposób wiarygodny i wzbudzający zaufanie. Stąd nasza decyzja, aby na antenie głównej wydłużyć do sześćdziesięciu minut pasmo nadawane o godzinie 18:50. Dłuższe główne „Wydarzenia”, a także rozmowy z najważniejszymi postaciami dnia będą teraz dostępne zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsat News, oglądane w sumie przez miliony widzówmówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

Programy informacyjne Polsatu nadawane są zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsat News. Od marca emitowane jest nowe wydanie o godz. 12:50, a program o godz. 15:50 w kwietniu został wydłużony do 40 minut. Ponadto o godz. 21:50, już wyłącznie w Polsat News, zapraszamy na podsumowanie dnia w Wydarzeniach Wieczornych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *