Co z Polsatem Doku w nc+?

Czytelnicy portalu SATinfo24.pl pytają redakcję kiedy w ofercie platformy nc+ dołączy stacja z rodziny Polsatu - Polsat Doku. Postanowiliśmy zapytać Panią rzecznik platformy nc+ o tą stację.

 

W chwili obecnej nie planujemy dodania do oferty kanału Polsat Doku. Widzowie platformy nc+ mają dostęp do naszego znakomitego kanału Planete+ oraz szeregu kanałów dokumentalnych naszych partnerów. Dodatkowo widzowie paczki Canal+ mają w swojej ofercie unikalny kanał Canal+ Discovery. - Powiedziała nam Paulina Smaszcz-Kurzajewska Dyrektor Komunikacji & Działu Public Relations

Polsat Doku to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych W ramówce znajdują się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym.

Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale widzowie mogą zobaczyć programy emitowane w zagranicznych  stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK.

Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity - dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.