Prasa - Ksiązka

Polska gwiazda Instagrama Lilly Marchel w nowym CKM!

Agata „Lilly” Marchel to jedna z gorących gwiazd polskiego Instagrama – ponad 260 tysięcy jej fanów nie może się mylić! Ale TAKICH zdjęć nie zobaczysz w internecie – naga Lilly Marchel tylko w CKM!
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Dopiero zaczyna się wrzesień, a od piątku 1.09.2017 r. w kioskach będzie już nowy, październikowy numer CKM! Na okładce – oraz w nagiej sesji w środku – pozuje seksowna Lilly Marchel, gwiazda polskiego Instagrama!
Poza tym w nowym CKM mnóstwo wywiadów i artykułów dla prawdziwych mężczyzn. Między innymi:
* PIOTR STRAMOWSKI, czyli Majami z „Pittbula”, gra w nowym filmie Patryka Vegi – ale zanim pójdziesz do kina na „Botoks”, przeczytaj męski wywiad z nowym gwiazdorem polskiego kina w CKM.
* NAVAL, czyli były komandos GROM, rozmawia z CKM m.in. o przetrwaniu w dżungli i mieście, patriotyzmie, nacjonalizmie oraz psich kupach.
* Hit, czyli prawdziwe EROTYCZNE FANTAZJE POLEK – przeczytaj bez cenzury o czym myśli twoja dziewczyna… i jej przyjaciółka!
* GROUNDHOPPING, czyli pasja oglądania prawdziwej piłki nożnej wszędzie, gdzie się da – od największych światowych aren po boisko Iskry Stolec.
* 1450 KONI MECHANICZNYCH, czyli ekstremalnie zmodyfikowana Toyota Supra, którą osobiście testował nasz dziennikarz.
* ANDRZEJ GOŁOTA, czyli wspomnienia legendarnego trenera Lou Duvy, o tym jak słynny polski bokser NIE został mistrzem świata…
Lilly_ckm10_2017-617.jpg
To nie wszystko – w nowym numerze CKM jest też oczywiście sekcja „Strefa wrzenia” z sesjami zdjęciowymi gorących polskich dziewczyn:
* LILLY MARCHEL – ponad 260 tysięcy fanów nie może się mylić: Agata „Lilly” to jedna z gorących gwiazd polskiego Instagrama. Ale TAKICH jej zdjęć nie zobaczysz w internecie – naga Lilly Marchel tylko w CKM!
* BERENIKA SILVA – gorąca sesja zdjęciowa z luksusowego jachtu w amerykańskim Miami.
* ALEKSANDRA DZIADKO – kobieta o kocim pazurze, której nigdy nie boli głowa…
CKM 10/2017 w kioskach już od piątku 1 września!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *