Polska premiera serialu „Maleńkie morderstwa” w Zoom TV

Witajcie w Sarmaşık – ekskluzywnej dzielnicy willowej, w której wszyscy są młodzi, piękni i bogaci. To tu żyją szczęściarze z wyższych sfer: robią kariery, wychowują dzieci, otaczają się służbą i jeżdżą dobrymi samochodami. Ale ta idylla to tylko pozory. Gdy w miasteczku spotykają się po latach cztery przyjaciółki z młodości, Sarmaşık pokazuje swoje prawdziwe oblicze… Zoom TV zaprasza na polską premierę serialu Maleńkie morderstwa, w którym to kobiety rozdają karty. Pierwszy odcinek już w poniedziałek, 31 sierpnia, o 19:00.

 

Głównymi bohaterkami serialu Maleńkie morderstwa są Oya, Merve, Pelin i Arzu – cztery przyjaciółki z liceum, które po latach spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebwydarzenieie dyrektora szkoły. Kiedyś nastolatki, dzisiaj kobiety sukcesu, są różne jak cztery żywioły. Łączy je jedynie fatalne w skutkach i niewyjaśnione do tej pory wydarzenie ze szkolnych lat. Pod  pozorami wzajemnej sympatii i otwartości dawne przyjaciółki pielęgnują ukryte animozje, podlewają zazdrość, skrywają swoje małe i duże sekrety. Ponowne spotkanie będzie miało niebagatelny wpływ na każdą z nich. Choć ich życie kręci się wokół mężczyzn, stanowią tu oni tylko tło całej historii, podobnie jak policyjne śledztwo prowadzone wokół pewnej tajemniczej zbrodni. W Sarmaşık to kobiety rozdają karty. Budują, niszczą, dzielą i rządzą…

– Maleńkie morderstwa to pełna emocji, świetnie wyprodukowana, uniwersalna opowieść o intrygantkach z bogatego osiedla. Miłość i namiętność mieszają się tu z nienawiścią, zemstą i zazdrością. Ten wciągający od pierwszego odcinka serial, który sprzedano do wielu europejskich krajów, jest idealnie skrojony pod gusta kobiecej widowni. Mocno wierzymy w sukces tej unikalnej produkcji na naszej antenie – mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Serial Maleńkie morderstwa sprzedano do ponad 45 krajów na całym świecie, m.in. do Chile, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Izraela, Litwy, Rumunii, Serbii i Słowenii. Występująca w produkcji turecka aktorka Gökҫe Bahadir za rolę Oyi otrzymała nominację do tureckiej Złotej Palmy (http://goldenpalmawards.com/).

Zoom TV zaprezentuje widzom 138 45-minutowych odcinków serialu, które będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Maleńkie morderstwa

(oryg. Ufak Tefek Cinayetler)

serial obyczajowy

Turcja 2017

reż.: Ali Bilgin, Deniz Yorulmazer

wyst.: Gökҫe Bahadir, Aslihan Gürbüz, Bade Iscil, Tülin Özen, Mert Firat, Yildiray Sahinler, Ferit Aktug.

Premiera w Zoom TV: poniedziałek, 31 sierpnia / 19:00

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek – piątek / 19:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *