Zapowiedzi TV

Polska premiera serialu „Światło twoich oczu” 5 września w Czwórce

TV4 zaprasza do oglądania nowej produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie. Romantyczna historia z Meksyku to mocna pozycja w jesiennym popołudniowym paśmie Czwórki. „Światło twoich oczu” na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:45. Emisja pierwszego odcinka w środę 5 września.
 

 
Luis Ocaranza nie może się doczekać narodzin syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko jego znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę. Dziewczynka urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ich wiejskim ranczu akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii oraz faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, która wie, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu osieroconemu przy porodzie, przekonuje Prudencię, by w tajemnicy przed Luisem podmieniły dzieci. Damiana podrzuca im chłopca, a ciało dziewczynki zabiera do domu, gdzie zaszokowana odkrywa, że córeczka Ocaranzów żyje. Obawiając się konsekwencji, postanawia zataić prawdę i sama wychować dziewczynkę.
Mijają lata, ukochany jedynak Ocaranzów, Luis Alberto, dorasta w luksusie, w którym niczego mu nie brakuje – od najlepszego wykształcenia po zbytki. Tymczasem Mariana, która okazała się niewidoma, wiedzie życie w harmonii z naturą, ucząc się pod okiem Damiany prostych umiejętności i radzenia sobie bez pomocy oczu. Dopiero spotkanie z doktorem Isauro, który postanawia przygotować ją do pracy w charakterze swojej asystentki, umożliwia wrażliwej i inteligentnej dziewczynie zdobycie podstaw edukacji. Jednak szlachetny, wrażliwy i przystojny Isauro całkowicie zmienia się po pożarze domu Damiany, kiedy – ratując z płomieni Marianę – zostaje oszpecony. Odtąd staje się zgorzkniałym odludkiem, zaborczym i zazdrosnym o Marianę.
Pewnego dnia Ocaranzowie przyjeżdżają na ranczo i podczas polowania Luis Alberto spotyka w lesie piękną Marianę. Luis Alberto i Mariana zakochują się w sobie, chociaż on ma dziewczynę, którą zgodnie z oczekiwaniami wszystkich powinien wkrótce poślubić. A ją za wszelką cenę chce przy sobie zatrzymać Isauro. Czy ich miłość okaże się silniejsza niż wszystkie przeciwności losu i intrygi?
„Światło twoich oczu” od środy 5 września o godz. 16:45 w Czwórce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *