Polska premiera serii dla dzieci „Woolly i Pip” w Polsat JimJam

Serial „Woolly i Pip” opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół – Woolly’m
i Pip. To nierozłączna para szczeniaków, które przeżywają ciekawe i zabawne przygody, w trakcie których uczą się, na czym polega wzajemny szacunek, dowiadują się, jak dbać o środowisko oraz budować wspaniały i pełen dobra świat. Seria nie tylko bawi najmłodszych, ale także pokazuje im jak ważna jest przyjaźń oraz dbanie o otoczenie, w którym żyjemy. Na serial „Woolly i Pip” zapraszamy od 16 lipca codziennie 6:25 i 16:16 (po dwa odcinki) w POLSAT JimJam.

 

 

 

 

Bohaterami serialu są dwa urocze i rozbrykane szczeniaki. Woolly to piesek o dużych klapniętych uszkach i bardzo wielkim sercu. Najbardziej na świecie lubi jeść, bawić się, płatać figle i spać. Zawsze stara się być odważnym, choć czasem trochę się boi. Troskliwie opiekuje się mniejszą Pip. Jest lojalny i nigdy nie zawodzi swych przyjaciół, szczególnie Pip, która jest mu najbliższa.

Natomiast mała Pip to inteligentna, wesoła i łagodna psinka. Zazwyczaj podąża za swym kompanem, ale czasem zdarza się jej postawić na swoim i sprowadzić ich wędrówki na manowce. Mimo swej małej postury, jest odważna i uwielbia przygody, które przeżywają razem z Woolly’m.

Bohaterowie wraz z przyjaciółmi mieszkają w Magicznym Ogrodzie – krainie, w której zawsze jest wesoło i choć jej mieszkańcy są od siebie różni, to jednak każdy jest tam mile widziany. To właśnie tam wspólnie oglądają gwiazdy i podziwiają wspaniałe konstelacje, szukają sprawcy tajemniczych kopców z ziemi i ruszają na ratunek małej rybce. Przy okazji wiele uczą się o świecie i środowisku. Świat Woolly’ego i Pip jest wesoły, bezpieczny i pełen dobra, a przyjaciele są lojalni, zawsze stoją po swojej stronie i bronią się nawzajem przed niebezpieczeństwami.

Serial pokazuje najmłodszym jak ważne są przyjaźń, tolerancja, różnorodność oraz dbanie
o środowisko podkreślając przy tym proekologiczne postawy, tak ważne
w dzisiejszym świecie.

Seria „Woolly i Pip” powstała na podstawie bestsellerowego cyklu książek dla dzieci autorstwa Holenderki, Guusje Nederhorst. Animowana wersja opowieści zdobyła popularność nie tylko w rodzimej Holandii, ale i w całej Europie otrzymując wyróżnienia oraz nominacje do kilku prestiżowych nagród, w tym do międzynarodowej Prix Jeunesse.

Na zabawne przygody rozbrykanych psiaków z serialu „Woolly i Pip” zapraszamy od 16 lipca codziennie o 6:25 i 16:16 (po dwa odcinki) tylko w POLSAT JimJam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *