„Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” w Polsacie News i Polsacie

W niedzielę, 13 października od godziny 19:50 Polsat News zaprasza widzów na multimedialny wieczór wyborczy „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019”. Program poprowadzi jeden z najlepszych duetów dziennikarskich w Polsce – Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. To oni, już o godzinie 21:00, przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów, przygotowanych przez firmę IPSOS.

 

 

 

Wieczór wyborczy będzie realizowany za pomocą najnowszych technologii z wykorzystaniem między innymi wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistość, a do produkcji zostanie wykorzystany najnowocześniejszy sprzęt – trzy studia telewizyjne, wozy HD, Newscopter, łączność satelitarna, mobilna i światłowodowa. Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach wyborczych najważniejszych komitetów, z których będą relacjonowali radość z wyniku jednych czy też gorycz innych. Będą też obecni wśród Polaków w różnych miejscach Polski – wszystko najlepiej i najszybciej przekazane widzom w naszym kraju.

Wraz z Bartoszem Kurkiem po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników widzowie przeniosą się do wirtualnego Sejmu by zobaczyć jak będzie wyglądał układ sił po wyborach i poznać arkana pracy poselskiej.

Michał Stela przedstawi przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości szereg interesujących informacji i ciekawostek związanych z tym jak głosowali obywatele Polski, w których województwach dominowały jakie partie, którzy kandydaci byli najpopularniejsi w wybranych grupach wiekowych.

W programie „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” nie może zabraknąć również gości, z którymi rozmawiać będą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Wśród zaproszonych osób zobaczymy czołówkę polskich polityków, a także publicystów i ekspertów.

Program „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” od godziny 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl, a tuż przed ogłoszeniem pierwszych sondażowych wyników program będzie obecny również na antenie Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *