MediaSieci kablowe

Polskie premiery filmowe w Netii VOD

Netia VOD to już kilkaset filmów i seriali wszelkich gatunków, dostępnych “na wyciągnięcie pilota”, w bardzo konkurencyjnych cenach. W maju na miłośników polskiego kina czekają kolejne nowości, w tym premiery 3 głośnych polskich filmów.

 

W sobotę (11 maja) będziecie mogli wypożyczyć film pt. Botoks. Produkcja w reżyserii Patryka Vegi opowiada historie lekarzy w polskiej służbie zdrowia – pokazuje autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek. Wszystkie zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru  i własnych poglądów. W obsadzie zobaczymy m.in. Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke oraz Mariette Żukowską.

Następną premierą jest, film pt. Miłość jest wszystkim, od 24 maja br.:

Akcja filmu dzieje się w grudniu. Czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta Świętego Mikołaja i tym samym narodzą się bardzo ciekawe historie – romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

A już cztery dni później (28 maja) w Netia VOD będziecie mogli obejrzeć film pt.Zabawa Zabawa: Film przedstawia trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia –Dorota 40-letnia prokurator zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Studentka Magda lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego powodu wyrzutów, a dla szanowanej chirurg Teresy każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy dadzą radę go pokonać? W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *