Popek uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”

Popularny raper i zawodnik MMA sprawdzi się na parkiecie. Artysta, znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, ostatnio uczestnik gal KSW zdecydował się podjąć kolejne wyzwanie i przyjął zaproszenie do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
 

 
Muzyk i twórca odbierany jest jako kontrowersyjna postać, przede wszystkim z powodu wyglądu – tatuaże na oczach, blizny na twarzy, ale także bezkompromisowych treści, które prezentował na solowych albumach, jak i w hip-hopowej grupie Firma, a potem w Gangu Albanii. Z sukcesami – płyty osiągały status złotych, platynowych, a „Królowie życia” status diamentowej.
W 2008 roku stoczył swoje trzy pierwsze walki w mieszanych sztukach walki. Wszystkie w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany listem gończym. Po uchyleniu nakazu aresztowania i powrocie do Polski w 2016 roku zdecydował się wystartować w zawodach KSW. Najpierw przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, potem pokonał Roberta Burneikę, a w grudniu 2017 roku zanotował porażkę z Tomaszem Oświecińskim.
Jak sobie poradzi w tanecznym show? Jego partnerką będzie Agnieszka Kaczorowska.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *