“Pora na Radio Pogoda” – Radia Pogoda rozpoczęło cykl spotkań ze słuchaczami w Klubokawiarni Pora na Seniora

W poniedziałek, 11 kwietnia 2022 r. – z okazji Dnia Radia – Radio Pogoda zorganizowało pierwsze wydarzenie z cyklu “Pora na Radio Pogoda”. Odbyło się ono w warszawskiej klubokawiarni, należącej do Fundacji im. Józefa Fettera “Pora na Seniora” przy ulicy Puławskiej 3. Gościem inauguracyjnego spotkania był gospodarz porannego programu Radiu Pogoda, dziennikarz i osobowość telewizyjna – Zygmunt Chajzer.

 

11 kwietnia br. o godzinie 11:00 w Klubokawiarni Pora na Seniora w Warszawie nastąpiło uroczyste odsłonięcie neonu Radia Pogoda, a po nim rozpoczęło się pierwsze z cyklu spotkań autorskich pod wspólnym hasłem “Pora na Radio Pogoda”. Gościem wydarzenia był Zygmunt Chajzer, doskonale znany radiosłuchaczom gospodarz porannego programu stacji, dziennikarz i osobowość telewizyjna.

Kolejne spotkania z cyklu “Pora na Radio Pogoda” odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Słuchacze i słuchaczki stacji porozmawiają podczas nich z osobami związanymi z anteną Radia Pogoda, popularnymi artystami, muzykami, aktorami i autorami książek. Wstęp na wydarzenia, organizowane w klubokawiarni prowadzonej przez Fundację im. Józefa Fettera “Pora na Seniora” przy ulicy Puławskiej 3 w Warszawie, jest wolny.

– Radio Pogoda to nie tylko najpiękniejsze melodie prezentowane na antenie, ale również bliskie relacje ze słuchaczami, z którymi tworzymy niezwykłą wspólnotę. Cieszę się, że znaleźliśmy w Warszawie miejsce, dzięki któremu możemy pogłębić nasz kontakt z odbiorcami i przyczynić się do ich aktywizacjimówi Agata Jońska, redaktor naczelna Radio Pogoda.

– Działania naszej Fundacji mają na celu aktywizację i integrację społeczną seniorów. W tym celu, w październiku zeszłego roku, otworzyliśmy na warszawskim Mokotowie pierwszą w Polsce Klubokawiarnię oferującą bogatą ofertę warsztatów oraz spotkań kulturalnych dla osób, które pragną rozwijać swoje pasje i poszukują nowych źródeł inspiracji. Codziennie obserwujemy magię tego miejsca i entuzjazm naszych Klubowiczów, którzy przy dźwiękach najpiękniejszych melodii budują mądrą i wspierającą się społeczność. Wszyscy wiemy, jak ważna jest muzyka, ona łagodzi obyczaje, a my w Klubokawiarni wybieramy codziennie tę najlepszą, płynącą z Radia Pogoda – dodaje Katarzyna Fetter, prezes Fundacji im Józefa Fettera „Pora na Seniora”.

Spotkania z cyklu “Pora na Radio Pogoda” będą promowane na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *