Internet & Gry - Reklama

"Pora na przygodę" dla fanów Minecrafta

Jedna z najpopularniejszych gier w historii branży rozrywkowej – Minecraft, doczekała się kolejnego DLC. Tym razem gracze będą mogli się przenieść w świat Finna i Jake’a z kultowego serialu Cartoon Network, „Pora na przygodę”. Rozszerzenie jest dostępne dla graczy konsolowych od 30 maja.

Nowa zawartość obejmuje m.in. nowe skórki dla postaci i przedmiotów, dzięki którym gracze będą mogli wcielić się w bohaterów znane z ekranu telewizora. Dodatek pozwoli również odwiedzić różne królestwa Krainy Ooo, takie jak Słodkie, Lodowe, czy Ognia. Jak obiecują twórcy, będzie można w nich spotkać wielu znanych mieszkańców świata „Pory na przygodę”, w tym Lodowego Króla, Marcelinę, Królewnę Balonową, Panią Jednorożek i Królewnę Ognia.

Gra sieciowa Minecraft to światowy fenomen – od momentu premiery w 2011 roku swój egzemplarz zdobyło już ponad 100 milionów graczy.

„Pora na przygodę” to jeden z najpopularniejszych seriali Cartoon Network. Przygody dwójki przyjaciół, Finna i Jake’a, śledzą fani na całym świecie.

DLC jest dostępne do pobrania od 30 maja (Xbox One, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, WiiU).

Premiera wersji mobilnej i PC 22 czerwca (iOS/Android/Windows 10/PC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *