Poradnikowy kanał NOBOX TV startuje 8 marca! (wideo)

Jak dowiedział się portal SATinfo24.pl, NOBOX TV kanał poradnikowy, kierowany głównie do kobiet wystartuje 8 marca 2018 roku. NOBOX TV będzie można oglądać we wszystkich liczących się kablówkach w kraju, oraz na śląskim multiplexie. Aktualny zasięg techniczny stacji, będziemy podawać na bieżąco.

 

Prezesem Zarządu jest Michał Hrebień

Tematy kanału to:
•Homemade,DIY
•Kulinaria
•Kosmetologia
•Ziołolecznictwo
•Astrologia,wróżby
•Sportifitness

 

 

NOBOXTV należy do K2MMEDIA sp.zo.o. której głównym udziałowcem jest Grupa Nucitysp.zo.o. (właściciel studia produkcji programów telewizyjnych dla największych stacji w Polsce.) Misją NOBOX TV jest rozwijanie pasji i hobby.

GRUPA DOCELOWA

KOBIETY–70%

MĘŻCZYŹNI–30%

Widz szukający treści poradnikowych,interesujący się zdrowym stylem życia, kosmetologią,kuchnią i DIY,ale również otwarty na nowe pasje,ciekawe tematy i ludzi.

 

Oficjalny profil kanału na Facebooku: https://www.facebook.com/noboxtv/?notif_id=1520169934180106&notif_t=page_invite&ref=notif

Promocja NOBOX TV opierać się będzie na 4 filarach:

1.Działania PublicRe lations (informacje prasowe w mediach branżowych)

2.Działaniae-marketingowe(socialmedia,e-mailmarketing,videomarketing,www)

3.Publikacja reklam w prasie branżowej(np.Telekabel)

4.Spoty autopromocyjne na antenie NOBOX TV

OFERTA PROGRAMOWA

“DOBRE BO POLSKIE”

Dobre bo polskie” to cykl programów kulinarnych związanych z modnym ostatnio tematem przetwórstwa domowego. W każdym odcinku prezenter będzie demonstrować jak w warunkach domowych wykonać takie specjały jak swojska kiełbasa, ser mozzarella czy chociażby ogórki kiszone.

“ASTROKOSMETYKA”

“Astrokosmetyka” to program poradnikowy o kosmetologii w połączeniu z astrologią. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się z jednym zagadnieniem ściśle związanym z wpływem faz księżyca na nasze ciało. Program będzie realizowany w gabinecie kosmetycznym.

“ADAM, POMÓŻ!”

Program “Adam, pomóż!” jest programem poradnikowym prezentującym popularny w ostatnich latach ruch homemade. W każdym odcinku prowadzący Adam zaprezentuje wykonany ręcznie przedmiot, ozdobę itp. Produkty i ozdoby wykonane będą z nieużytecznych najczęściej przedmiotów, które można znaleźć w każdym domu.

„Z PASJĄ PRZEZ ŻYCIE”

Anna Kalata – znana ze swoich przemian celebrytka, zaprosi swoich rozmówców do studia i porozmawia z nimi o ich pasjach. W programie wystąpią ciekawe osoby znane z pierwszych stron gazet, jak również nietuzinkowi hobbyści i pasjonaci różnych dziedzin od żeglarstwa, po astronomię.

„NIEZŁE ZIÓŁKO”

„Niezłe ziółko” to program dla wszystkich miłośników ziołolecznictwa, zielarstwa oraz medycyny niekonwencjonalnej. W każdym odcinku, prowadząca – Izabela Frąckiewicz będzie opowiadać o dobroczynnych właściwościach ziół na zdrowie człowieka.

HOROSKOP

Uzupełnieniem ramówki NOBOX TV będą krótkie przerywniki w formie horoskopów na nadchodzące dni. Program poprowadzi Wróżka Oriana.

AKTYWACJA

„Aktywacja” to program o tematyce sportowo – turystycznej, w którym prezentowane będą możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Tematyka programu oscylować będzie wokół takich dziedzin, które interesują osoby żyjące aktywnie, interesujące się sportem i rekreacją oraz turystyką.

EZOTERYCZNA TV

Jest to interaktywny program na żywo w którym doradcy duchowi będą rozwiązywać problemy naszych telewidzów.

„ZDROWOTNE ABC”

„Zdrowotne ABC” to program o tematyce medycznej. W każdym odcinku będziemy omawiać zagadnienia i choroby dotykające wiele kobiet. Nasza prezenterka Beata Grabiańska rzeczowo przedstawi temat i porozmawia ze specjalistami poszczególnych dziedzin.

„PRAWO NA CODZIEŃ”

Program „Prawo na codzień” przedstawi zagadnienia i problemy prawne z którymi w swoim życiu może spotkać się każdy. Podpowiemy jak rozwiązywać problemy prawne, załatwiać sprawy w urzędzie, czy chociażby jak rozmawiać z pracodawcą.

„CIASTKO Z DZIURKĄ”

„Ciastko z dziurką” to starcie dwóch silnych osobowości. Redaktorka naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak i Tomek "Brzoza" Brzeziński - prezenter radia Hobby, zaproszą do studia celebrytów i porozmawiają z nimi o ich życiu.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.