Poranek z Polsatem Sport: Co z powrotem Ekstraklasy?

Czy testy na koronawirusa mogą pokrzyżować plany powrotu na boiska piłkarzy PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi? Co z Bundesligą? Czy termin 15 maja jako dzień pierwszej kolejki po przerwie niemieckich rozgrywek jest realny? Co ze sportem w stolicy? Na te i inne pytania odpowiemy w środowym „Poranku z Polsatem Sport”.

 

 

 

Gospodarzem środowego programu będzie Jerzy Mielewski, a listę jego gości otwiera nasz piłkarski ekspert, od lat specjalizujący się m.in. w Bundeslidze – Roman Kołtoń, z którym połączymy się za pomocą Skype.

O niemieckich rozgrywkach opowie też były napastnik Herthy BSC i reprezentacji, mieszkający w stolicy Niemiec – Artur Wichniarek. Jego także będziemy gościć wirtualnie.

Tematów i pytań do Kołtonia oraz Wichniarka na pewno nie zabraknie. Bundesliga ma być pierwszą w Europie ligą, która już niemal na pewno wróci na boiska. Zgodę wyrazili już na to nawet politycy – z kanclerz Angelą Merkel na czele. Termin – 15 maja.

Panowie porozmawiają też na pewno o skandalu, jaki wybuchnął w Berlinie. Piłkarz Herthy Salomon Kalou wpadł na pomysł, aby na Facebooku zrobić „live” z życia szatni. Nie mówiąc nikomu, nakręcił swój pierwszy i chyba ostatni filmik. Afera jest gigantyczna. Kalou natychmiast został zawieszony, bo to, co pokazał, nie powinno mieć miejsca, nie mówiąc o tym, że tym bardziej nie powinno ujrzeć światła dziennego.

Polskie tematy to na pewno testy na koronawirusa w Ekstraklasie czy zmiany na stanowiskach trenerskich. Dyskutować o nich będą goście, którzy pojawią się w studio – były piłkarz, dziś nasz ekspert Dariusz Dziekanowski oraz piłkarski dziennikarz Polsatu Sport Cezary Kowalski.

O kulturze fizycznej w stolicy Mielewski porozmawia za pomocą łącza Skype z szefem Biura Sportu Miasta Stołecznego Warszawy – Januszem Samelem.

Transmisja Poranka z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *