Poranek z Polsatem Sport: Jak Fortuna 1 liga chce wrócić do gry?

Wtorek 28 kwietnia, godz. 7.00 – to czas na kolejny odcinek naszego programu „Poranek z Polsatem Sport”. Jak co dzień będzie dużo gości, wiele ciekawych tematów. A ten główny to powrót do gry Fortuna I ligi.

 

 

 

Gośćmi w studio, które poprowadzi Paulina Chylewska będą nasi eksperci. Były świetny piłkarz, dziś komentator Tomasz Łapiński będzie wypowiadał się w sprawach futbolowych. Z kolei Grzegorz Jędrzejewski – nasz ekspert od zawodów motocyklowych, w tym hitowego MotoGP opowie o tym, co słychać w jego dyscyplinie.

W pierwszej części programu połączymy się z trenerem wicelidera Fortuna 1 ligi Piotrem Tworkiem, który opowie nam co słychać w Warcie Poznań.

O plany, daty, procedury wznowienia rozgrywek Fortuna 1 ligi zapytamy jej prezesa Marcina Janickiego, który będzie kolejnym gościem, z którym zobaczymy się dzięki połączeniu wideo.

W drugiej części programu przedyskutujemy sytuację w innych ligach. Połączymy się m.in. z Arturem Wichniarkiem, który opowie o tym, co dzieje się w Niemczech. Jak wiadomo Bundesliga jest najbliżej wznowienia rozgrywek, a „Wichniar” z racji tego, że mieszka pod Berlinem, a nowy trener Herthy, to jego kumpel z drużyny, jest w tej chwili chyba najlepiej poinformowany w sprawach niemieckich.

Z kolei bramkarz sc Heerenveen Filip Bednarek przedstawi nam stan po zakończeniu rozgrywek w Holandii. Eredivisie jest jedną z nielicznych lig w Europie, które wbrew stanowisku UEFA postanowiła nie czekać na możliwość dokończenia rozgrywek (rząd Holandii ogłosił, że nie będzie to możliwe co najmniej do września).

W ostatniej części programu połączymy się z młodym, zdolnym polskim motocyklistą Piotrem Biesiekirskim, który miał nadzieję na start w Moto2 w tym roku. Porozmawiamy także o planach władza MotoGP, które chcą wznowienia sezonu.

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *