Poranek z Polsatem Sport: O szkoleniu dzieci i młodzieży

W poniedziałek rozpoczniemy kolejny tydzień z magazynem Poranek z Polsatem Sport. Skupimy się w nim na tematach szkolenia dzieci i młodzieży oraz trudnej sytuacji w sporcie, ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej.

 

 

 

 

 

W dobie koronawirusa na antenie Polsatu Sport i portalu Polsatsport.pl ruszył nowy, poranny magazyn. W jego kolejnej odsłonie weźmiemy pod lupę przyszłość sportu, w odniesieniu do szkółek i klubów piłkarskich szkolących dzieci i młodzież. Skupimy się również na trudnej sytuacji m.in. w szczypiorniaku i siatkówce, spowodowanej cięciem budżetów sponsorskich.

Ponadto pokażemy ciekawą inicjatywę piłkarskiego klubu z Jastrzębia, który swoje solidarnościowe działania opiera o… „obiekt westchnień z Kragujevca”.

Eksperci Polsatu Sport wybrali! Największe objawienia sezonu PlusLigi

W programie nawiążemy połączenia m.in. z byłym reprezentantem Polski w piłce ręcznej, zdobywcą srebrnego medalu na mistrzostwach świata w 2007 roku w Niemczech – Grzegorzem Tkaczykiem. Z powodu zapowiedzianych przez spółkę PGE cięć sponsorskich, skontaktujemy się również z prezesem Skry Bełchatów Konradem Piechockim.

Na koniec coś dla siebie znajdą również miłośnicy literatury. Co czytać w tym trudnym okresie? Zapraszamy przed telewizory i na Polsatsport.pl.

Program „Poranek z Polsat Sport” od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 9:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *