PolsatSport w TV

Poranek z Polsatem Sport: O wznowieniu piłkarskich rozgrywek i tenisie

We wtorek w magazynie Poranek z Polsatem Sport tematami przewodnimi będą: wznowienie rozgrywek piłkarskich w Polsce, świat futbolu po pandemii oraz plany zniesienia ograniczeń w rekreacyjnym uprawianiu tenisa.

 

 

 

W dobie koronawirusa na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport News i portalu Polsatsport.pl ruszył nowy poranny magazyn. We wtorek rozpoczniemy od tematów piłkarskich. Gościem w studiu będzie ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski Tomasz Łapiński, a połączymy się m.in. z innym byłym piłkarzem polskiej kadry, a obecnie dyrektorem sportowym Wisły Płock Markiem Jóźwiakiem.

W poprzednim tygodniu premier Mateusz Morawiecki spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem. Panowie dyskutowali na temat wznowienia rozgrywek w Polsce. Prezes Rady Ministrów przyznał, że Ekstraklasa wróci do gry najwcześniej za miesiąc.

Po części piłkarskiej przyjdzie pora na tenis. W studiu zobaczymy dziennikarza Polsatu Sport Tomasza Lorka, który wypowie się na temat ewentualnego powrotu turniejów. Przekonamy się również, co na ten temat ma do powiedzenia Michał Przysiężny, były polski tenisista.

Program “Poranek z Polsat Sport” od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *