PolsatSport w TV

Poranek z Polsatem Sport: PlusLiga wróci we wrześniu?

Wraz z nowym tygodniem kolejna odsłona Poranku z Polsatem Sport. W programie będą rozmowy na temat wrześniowego powrotu PlusLigi oraz dyskusja otwarcie przez rząd pierwszych obiektów sportowych.

 

 

 

Przy okazji dyskusji o PlusLidze nie zabraknie siatkarskich gości. W studiu gośćmi Pauliny Chylewskiej będzie m.in. Joanna Mirek, była reprezentantka Polski. Do rozmowy na temat naszej rodzimej ligi dołączą także Łukasz Kaczmarek oraz Wojciech Grzyb. Nie zabraknie również wątków zdrowotnych oraz tego, jak ewentualne kontuzje mogą wpłynąć na formę zawodników.

W dobie pandemii koronawirusa cierpią również motosporty. Sezon rajdowy jest obecnie “zamrożony”, ale i ta dziedzina planuje opcje powrotu. Z tej okazji porozmawiamy z dziennikarzem Polsatu Sport Grzegorzem Jędrzejewskim oraz specjalnymi gośćmi Jakubem Przygońskim, oraz Krzysztofem Hołowczycem.

4 maja to istotna data dla odmrażania polskiego sportu. Od poniedziałku będą częściowo otwarte obiekty sportowe. Zawodnicy w małych grupkach wracają do treningów, dlatego z pewnością warto poznać ich plan przygotowań. W tej dyskusji wezmą udział Paweł Januszewski (mistrz Europy z 1998 roku w biegu na 400 metrów przez płotki), Wojciech Pijanowski, Artur Partyka (dwukrotny medalista olimpijski w skoku wzwyż) oraz prezes PGE Narodowego Włodzimierz Dola.

Transmisja Poranku z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *