PolsatSport w TV

Poranek z Polsatem Sport: Powraca Bundesliga. Co z biegami masowymi?

Futbol powoli wstaje na nogi. Europejskim prekursorem ma być Bundesliga, która już w najbliższy weekend wznawia rozgrywki. Jak w nowych realiach odnajdą się piłkarze? Ten temat poruszymy w Poranku z Polsatem Sport. Porozmawiamy również o biegach masowych. Jak wygląda ich najbliższa przyszłość i czy konieczne będą maseczki?

 

 

 

Wtorkowy dwugodzinny maraton rozpoczniemy nomen omen od dyskusji na temat biegów masowych. Gośćmi Krzysztofa Wanio w studio będą redaktor naczelny miesięcznika “Bieganie” Marek Tronina oraz multimedalista w biegu na 400 m przez płotki Pawłem Januszewski. Połączymy się również przez Skype z trenerem Mateuszem Jasińskim oraz biegaczem Michałem Mokrzańskim.

W drugiej części programu poruszymy temat niemieckiej piłki. Nasi zachodni sąsiedzi 16 maja wznawiają rozgrywki Bundesligi. Jak będą wyglądać mecze bez publiczności? Czy Niemcy wprowadzą limit zarobków? Jak w nowej rzeczywistości odnajdą się Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i inni piłkarze? O tym Krzysztof Wanio porozmawia z ekspertem Polsatu Sport i “Prawdy Futbolu” Romanem Kołtoniem. W konferencji wideo wezmą również udział dziennikarz riviersport.de Krystian Woźniak, a także były piłkarz, a obecnie nasz ekspert Artur Wichniarek.

Transmisja Poranka z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *