Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Powrót do szkoły z T-Mobile – laptop Lenovo w najlepszej cenie na rynku i Office 365 w prezencie (wideo)

Początek szkoły nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem słonecznych wakacji. Może to być również dobra okazja, by w nowy rok szkolny wejść z urządzeniem, które ułatwi codzienną naukę. Właśnie na tę okazję w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której klienci mogą zakupić laptopy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuje model Lenovo Ideapad 1, dostępny w naszej sieci za jedyne 1399 zł, czyli obecnie w najlepszej cenie na rynku.

 

Ostatni rok szkolny sprawił, że zarówno uczniowie, jak i ich rodzice jeszcze mocniej zżyli się z nowymi technologiami. Rozrywka? Przygotowujemy przekąski, naciskamy „play” i przenosimy się do świata naszych ulubionych serialowych przyjaciół. Praca? Logujemy się do sieci i w mgnieniu oka już w niej jesteśmy. Szkoła? Dokument w Wordzie zastąpił zeszyt, a szkolną klasę popularny komunikator do wideorozmów. Właśnie dlatego dla osób, które poszukują nowego sprzętu, przygotowaliśmy na dobry początek roku szkolnego z laptopem Lenovo Ideapad 1 z Office 365 w prezencie w najlepszej cenie na rynku.

Wybierz laptop Lenovo aż 300 zł taniej

W ofercie na powrót do szkoły warto zwrócić uwagę na laptop Lenovo Ideapad 1. Świetny Ekran Full HD 14”, wydajny procesor AMD 3020e oraz dobry i pojemny dysk SSD 128GB – to cechy, które wyróżniają to urządzenie. Sprawdzi się on zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników. Cena, którą klienci zapłacą za Lenovo Ideapad 1 w T-Mobile, to zaledwie 1399 zł, czyli 300 zł mniej od ceny rynkowej, która aktualnie wynosi 1699 zł. Sprzęt będzie można nabyć w elastycznych ratach 0% w ofercie ze światłowodem, internetem domowym, internetem mobilnym lub samodzielnie.

 

 

Co ważne, klienci nie muszą się martwić o dostęp do pakietu Microsoft Office 365 Personal – w pakiecie z laptopem otrzymają bowiem roczną licencję w pełnej wersji o wartości rynkowej 299 zł zupełnie za darmo. Dodatkowo, decydując się na zakup urządzenia w ofercie ze światłowodem lub internetem domowym zostanie naliczony dodatkowy rabat w wysokości 50 zł.

Ofercie „Back to school w T-Mobile” będzie towarzyszyć specjalna kampania reklamowa. Z początkiem września spoty i informacje będą prezentowane w telewizji, radio, internecie oraz mediach społecznościowych.

Więcej szczegółów o ofercie oraz regulamin można znaleźć na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *