Na pożegnanie lata odbierz 50% GRATIS do doładowania

Już jutro ostatni dzień lata i właśnie z tej okazji użytkownicy usług „na kartę” w Plusie i Plushu mogą otrzymać bonus 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępne tylko 21 września.

 

Z promocji „Pożegnanie lata" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Promocja będzie dostępna tylko 21 września br, a szczegółowe informacje na jej temat można znaleźć w regulaminie oraz na stronie www.doladuj.plus.pl

Zobacz także

6 Komentarze

  1. Pogoda wskazuje, że lata już nie ma, natomiast miło że Plus jednak jakoś konkretnie ten koniec lata zechciał zaakcentować. Bonus 50% doładowania to ja chętnie przytulę.
  2. Mi się podoba szczególnie to, że te bonusy są tak często. To jest ogólnie to, o co chodzi, bo dzięki temu karta w plusie jest po prostu tania :D
  3. Dla mnie najważniejsze jest to że właśnie jak Łukasz pisze, tych bonusów jest w ostatnim czasie znowu dużo. W Plusie spokojnie można jechać non stop na bonusowych doładowaniach!
  4. 50% na pożegnanie lata i może Plus dałby jakieś gratisy na powitanie jesieni. Chyba to zrobi bo ostatnio ok. 2 tygodnie wcześniej było 30%. Warto sprawdzać.
  5. Teraz Plus przekonał, że warto być czujnym, bo raz po raz pojawiają się akcje z bonusami na doładowanie. A przecież jeszcze miesiąc temu była też akcja z plecakiem! gratis!
  6. Jestem w Plusie dopiero od kilku miesięcy a już sporo kasy w takich bonusach wpadło na konto. Jak tak dalej pójdzie to coś czuję, że zostanę u nich na dłuugo :)