Zapowiedzi TV

Poznaj Trenerów pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”

Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą oceniać talenty młodych wokalistów premierowej edycji „The Voice Kids”. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Pierwsza edycja muzycznego show zaskoczy, wzruszy i wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju.
 
Pierwsza taka edycja
„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie sam jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska! O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.
Trenerzy i prowadzący
W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak – unikalna osobowość i prawdziwa diva polskiej piosenki, Dawid Kwiatkowski – artysta młodego pokolenia, który błyskawicznie podbił serca polskich nastolatek oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje – kogo zabiorą do swojej drużyny i komu pozwolą spełnić muzyczne marzenia?
W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.
Edyta Górniak
Unikatowa osobowość i prawdziwa diva polskiej piosenki. Setki nagród i wyróżnień, tysiące koncertów, ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Wyróżnia ją niespotykana wrażliwość artystyczna, wszechstronność i oryginalność. Jest przykładem gwiazdy wielkiego formatu i oszałamiającej kariery. Jej czterooktawowy głos uznawany jest za jeden z największych i najpiękniejszych w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Edyta Górniak to artystka, która łączy w sobie wiele cech: ekspresję, charyzmę, miłość do muzyki, a także niesamowity warsztat. Muzyczną karierę rozpoczęła w 1989 roku od występu w telewizyjnym programie Śpiewać każdy może. W tym samym roku zadebiutowała na Festiwalu Piosenki w Opolu, gdzie otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki “Zły chłopak”. Edyta Górniak była pierwszą Polką reprezentującą nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Zajęła, jak dotąd najwyższe i niedoścignione, drugie miejsce. Wystąpiła na deskach nowojorskiego teatru broadwayowskiego, mając zaledwie 19 lat. Przetarła też szlak naszym rodakom podpisując światowy kontrakt płytowy z jednym z największych koncernów muzycznych – EMI. Jako jedyna na świecie została wyróżniona we współpracy z Disney’em i wykonała utwory do dwóch bajek “Pocahontas” i “Mulan”. Piosenkarka współpracowała z wieloma artystami, w tym m.in. z Jose Carrerasem oraz polskim zespołem Sweet Noise. Wydała dwa międzynarodowe albumy. Pierwszy z 1997 roku, zatytułowany “Edyta Górniak”, miał swój światowy debiut w 29 krajach. Drugi album ,,Perła” miał swoją światową premierę pod nazwą “Invisible” w 2003 roku. W 2015 roku w ramach jubileuszowej trasy koncertowej “Love 2 Love” gwiazda wystąpiła w największych polskich miastach śpiewając swoje największe przeboje. Piosenkarka ma doświadczenie w roli mentorki muzycznego talent show, była bowiem trenerką trzech edycji formatu „The Voice of Poland”.
Dawid Kwiatkowski
21 letni wokalista, autor tekstów i kompozytor. Największe odkrycie roku 2013, najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia i idol nastolatek. Urodził się w 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Na polskiej scenie muzycznej obecny jest od 2013 roku. Wydał 4 albumy: 9893, Pop&Roll, Element Trzeci oraz Countdown. Każdy, w okresie premiery, znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS. Debiutancki album piosenkarza zajął II miejsce bestsellerów EMPIK.COM w 2013 roku. Jako pierwszy w Polsce, otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną podbił swój własny rekord otrzymując platynę za krążek Pop&Roll. Mimo młodego wieku, zagrał ponad 300 koncertów. Najnowsza trasa COUNTDOWN liczy kolejne 80. Wystąpił na wielu festiwalach m.in. Good Fest, Young Stars Festiwal, Top Music Wembley. Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. W 2013 roku otrzymał wyróżnienie Odkrycie Roku podczas gali Glam Awards 2013 w Warszawie, a także Modny Debiut ESKA.pl. Jest trzykrotnym zwycięzcą Nickelodeon KCA (2014, 2015, 2017) dla Ulubionej Polskiej Gwiazdy. Artysta znany jest ze wspierania młodych talentów.
Tomson i Baron
Niezwykle energiczny duet, pełen spontaniczności, talentu i miłości do muzyki. Od kilku lat Tomson i Baron – członkowie zespołu Afromental – robią oszałamiającą karierę na polskim rynku muzycznym i telewizyjnym. Każdy z nich to wyrazista i ciekawa postać, która zyskuje sympatię widzów. Tomson – Tomasz Lach – jest wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem i współzałożycielem zespołu Afromental. W swojej muzycznej karierze współpracował także z takimi artystami, jak m.in.: VNM, Ten Typ Mes, Bezczel, Mrozu, East West Rockers. Aleksander Milwiw-Baron jest kompozytorem, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. Współtworzy zespół Afromental, w którym gra na gitarze. Współpracował również z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Blog 27, Mrozu, East West Rockers, Mesajah czy Pink Freud. Na osobiste zaproszenie Hansa Zimmera, laureata Oscara i najwybitniejszego żyjącego kompozytora muzyki filmowej, występował u jego boku jako gitarzysta podczas trasy koncertowej Hans Zimmer Live 2016. Wraz z Robertem Krawczykiem jest współproducentem projektu Karate Basstards, specjalizującego się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Obaj muzycy są bardzo dynamiczni, otwarci i błyskotliwi a scena to ich żywioł. Od 2 marca 2013 roku Tomson i Baron zasiadają w trenerskich fotelach programu „The Voice of Poland”. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w roli Trenerów spisują się wyśmienicie.
https://www.facebook.com/thevoicekidstvp/
https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *