Poznaliśmy laureatów plebiscytu Moto Awards 2021

Auto Świat zakończył plebiscyt Moto Awards 2021 na najlepsze samochody minionego roku. Redakcja tygodnika nominowała samochody w 9 kategoriach w zależności od rodzaju i wielkości nadwozia. W głosowaniu internetowym wzięło udział blisko 20 tys. osób, w sumie oddano blisko 180 tys. głosów. Zwycięzców plebiscytu Moto Awards 2021 ogłoszono podczas gali transmitowanej 18 lutego w Onecie, wszystkich nagrodzonych prezentuje także najnowsze wydanie magazynu Auto Świat, które dziś pojawiło się w sprzedaży.

 

W czwartej edycji plebiscytu Moto Awards redakcja nominowała 62 samochody w 9 kategoriach: Auta miejskie i kompaktowe; Małe SUVY i Crossovery; Kompaktowe SUVY i Crossovery; SUVY i Crossovery klasy średniej; Klasa średnia; Klasa wyższa; Duże SUVY i pikapy; VANY; Auta Sportowe.

– Branża motoryzacyjna przeżywa spore trudności. Przed wszystkim jest to brak półprzewodników, ale też i innych podzespołów. Mimo wszystko w ubiegłym roku pojawiły się aż 62 nowe modele, które w większości z sukcesem wprowadzono już do sprzedaży. Pozostałe szykują się na podbój serc klientów. Spośród tych nowości nasi Czytelnicy wybrali 9 takich samochodów, które zwyciężyły w tegorocznym głosowaniu. Wszystkim zwycięzcom, ale również pozostałym kandydatom serdecznie gratulujemy dużej liczby głosów i uznania ze strony naszych Czytelnikówmówi Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny magazynu Auto Świat

Zwycięzcy w kategoriach głównych:

Auta miejskie i kompaktowe – DS 4

Małe SUVY i Crossovery – Toyota Yaris Cross

Kompaktowe SUVY i Crossovery – Kia Sportage

SUVY i Crossovery klasy średniej – Lexus NX

Klasa średnia – Kia EV6

Klasa wyższa Audi e-Tron GT

Duże SUVY i pikapy – Range Rover

VANY – VW Multivan

Auta Sportowe _ Alfa Romeo Giulia GTAm

Redakcja Auto Świata jak co roku, przyznała również nagrody specjalne. Tytuł Osobowość Roku w motoryzacji otrzymał Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Drugie wyróżnienie redakcja przyznała firmie Continental na jubileusz 150-lecia i 25 lat działalności przedstawicielstwa w Polsce. Trzecie natomiast powędrowało do fabryki Mercedesa w Jaworze, gdzie produkowane są silniki benzynowe i diesle oraz baterie do aut elektrycznych. Jest to najnowocześniejsza fabryka Mercedesa w Europie, z najnowocześniejszymi technologiami i zerową emisją szkodliwych substancji., a 40 proc. załogi stanowią kobiety.

 

 

Czytelnicy, którzy brali udział w głosowaniu mieli szansę wygrać nagrodę główną –
Suzuki S-Cross oraz inne atrakcyjne nagrody, m.in bony paliwowe na stacje BP. Zwycięzców oraz laureata nagrody głównej poznaliśmy podczas gali online, która była transmitowana na stronie głównej Onetu 18 lutego br. Od 21 lutego o wynikach plebiscytu Moto Awards 2021 można przeczytać w specjalnym wydaniu tygodnika Auto Świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *