Technologia - Promocje

Prace nad pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym nowej generacji i obiektywami NIKKOR

Firma Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym w formacie FX oraz obiektywami NIKKOR z nowym mocowaniem.

 

 

Dzięki zastosowaniu nowego mocowania aparat bezlusterkowy i obiektywy NIKKOR, które są przedmiotem tych prac, pozwalają osiągnąć zupełnie nowy wymiar wydajności optycznej. Aparat bezlusterkowy jest wynikiem zaawansowanych możliwości optycznych i produkcyjnych firmy Nikon, jakie udało jej się osiągnąć w ciągu 100 lat swojej działalności, jak również doskonałej technologii przetwarzania obrazu. Wiedza zgromadzona w procesie rozwoju lustrzanek cyfrowych firmy Nikon także w wysokim stopniu przyczyniła się do opracowania tego nowego rozwiązania.

Nowy aparat bezlusterkowy i obiektywy NIKKOR są efektem naszego dążenia do zapewnienia fotografom możliwości rejestrowania zdjęć lepszych niż kiedykolwiek wcześniej.

Prowadzimy także prace nad nowym adapterem do mocowania przeznaczonym dla nowego aparatu bezlusterkowego. Będzie on obsługiwać obiektywy NIKKOR z mocowaniem F wchodzące w skład systemu lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, rozszerzając wybór opcji dostępnych dla fotografów.

Dzięki wprowadzeniu do swojej oferty nowego aparatu bezlusterkowego oraz kontynuowaniu prac nad lustrzankami cyfrowymi firma Nikon nadal będzie pełnić wiodącą rolę w rozwoju kultury fotografii, oferując klientom wybór możliwości korzystania z unikatowych zalet każdego z systemów.

Pod adresem URL poniżej dostępne są specjalne materiały związane z tym produktem. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony w celu zapoznania się z nowo dodaną zawartością.

https://www.nikon.pl/pl_PL/products/category_pages/digital_cameras/coming_soon.page?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=july-2018-_-trailer&utm_content=pl_PL-facebook-social-july-2018-_-trailer-launch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *