“Prawdziwe zbrodnie” – nowy cykl na CBS Action

Jak wygląda praca policjantów i śledczych oraz wszystkich osób zaangażowanych w prowadzenie dochodzenia? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć w nowym cyklu na kanale CBS Action – „Prawdziwe zbrodnie”, w którym premierowo pojawią się trzy dokumentalne serie kryminalne. Program „Medycyna sądowa” pokaże, jak wygląda praca techników kryminalistycznych i lekarzy medycyny sądowej, którzy często na podstawie drobnych śladów są w stanie wskazać sprawcę zbrodni.

 

 

 

Serial dokumentalny „Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią” przedstawi najgłośniejsze przestępstwa popełnione na tym kontynencie, o których opowiedzą świadkowie tych wydarzeń oraz pracujący przy sprawach śledczy. Natomiast seria „Życie na warunku” przedstawi codzienne życie, problemy i zmagania, a także trudną współpracę z kuratorami osób przebywających na zwolnieniu warunkowym.

Na nowy cykl „Prawdziwe zbrodnie” kanał CBS Action zaprasza w dni powszednie od godziny 17:00

MEDYCYNA SĄDOWA
Sezon 5. i 6.
Od 2 września w dni powszednie o 17:00 i 17:30

Nie ma przestępstw doskonałych – a morderca zawsze zostawia ślady. Wystarczy je odnaleźć, zabezpieczyć, zanalizować, porównać… i po nich trafić do sprawcy!

Serial przybliża pracę ekspertów medycyny sądowej i nowoczesne technologie, dzięki którym przestępcom coraz trudniej uniknąć sprawiedliwości.

ZBRODNIE, KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY AUSTRALIĄ

Sezon 2. i 3.

Od 2 września w dni powszednie o 18:00

O najgłośniejszych i najbardziej poruszających przestępstwach popełnionych w Australii opowiadają ludzie, którzy znajdowali się w samym sercu wydarzeń. Poruszające wywiady ze świadkami i śledczymi uzupełniają rekonstrukcje zdarzeń i materiały archiwalne.

Seria prezentuje najbardziej brutalne i szokujące zbrodnie oraz wyjaśnia szczegóły wydarzeń prowadzących do popełnienia przestępstwa, samego czynu oraz jego następstw.

ŻYCIE NA WARUNKU

Sezon 1.

Od 18 września w dni powszedni o 18:00

Jak odnaleźć się na wolności, gdy ostatnie lata spędziło się w więzieniu? Jak trzymać się z dala od kłopotów, gdy nawet błahe wykroczenie może skutkować powrotem za kraty?

Osoby na zwolnieniu warunkowym – czasem pogubione, czasem po prostu nie znające innego życia niż w środowisku przestępczym – wspiera kurator. A współpraca między nim a podopiecznymi bywa niełatwa.

W każdym odcinku poznajemy losy trzech osób na zwolnieniu warunkowym i ich kuratorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *