Premiera amerykańskiej produkcji „Ponad horyzont!” z udziałem Weroniki Rosati (wideo)

Pełen adrenaliny film o sportach ekstremalnych „Ponad horyzont! ” z Kevinem Quinnem, Claudią Lee, Denise Richards i Weroniką Rosati debiutuje właśnie na VOD.

 

Billy Johnson (Kevin Quinn) żyje szybko i bardzo intensywnie. Nic dziwnego, że w Teksasie nie ma sobie równych w kiteboardingu, ekstremalnym sporcie wodnym. Aby przekonać się, czy jest najlepszy na świecie, musi zmienić dotychczasowy tryb życia, żeby zmierzyć się z najlepszymi.

W drodze po marzenia spotka piękną Sky (Claudia Lee), dziewczynę, która pokaże mu, że można sięgać dalej niż ponad horyzont. Obsada: Kevin Quinn („Tydzień życia”), Claudia Lee („Kick-Ass 2”), Denise Richards („Świat to za mało”), Patrick Fabian („Ostatni egzorcyzm”), Richard Branson („Superman: Powrót”) i Weronika Rosati („Pitbull”).

 

 

Weronika Rosati to jedna z nielicznych polskich aktorek, która z powodzeniem występuje także w amerykańskich produkcjach. Aktorka ma na koncie role między innymi w „Last Vegas”, „USS Indianapolis. Men of Courage”, „Agenci NCIS: Los Angeles” czy „Luck”.

 

 

Najnowszy amerykański film z udziałem aktorki „Ponad horyzont!” można już oglądać na platformach: IPLA, VOD.PL, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL+, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO, VECTRA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *