MediaZapowiedzi TV

Premiera dokumentu “Jak skończy się świat?” w Zoom TV

Nic tak nie rozpala masowej wyobraźni, jak wizja końca świata. Które apokaliptyczne przepowiednie się sprawdzą? Czy świadkami zagłady planety będzie już następne pokolenie? Czy i jak można się do tego przygotować? Słynący z interesujących dokumentów Zoom TV zaprezentuje swoim widzom kolejną nowość – program Jak skończy się świat?, który odpowie na podobne pytania.

 

 

Ponadto Zoom TV zaprasza na premierę filmu Wij, oryginalnej produkcji przygodowej z elementami grozy. Wij rozpocznie nowy cykl filmowy na antenie stacji (od teraz filmy będą emitowane w Zoom TV w każdą środę o 20:00).

 

PREMIERA ZOOM TV

Jak skończy się świat?

dokument, USA 2012

Serial dokumentalny prezentujący różne wizje końca świata. Wśród licznych apokaliptycznych wyobrażeń, poznamy tę stworzoną przez Majów, proroctwo św. Jana, wizje Nostradamusa czy przekazy Indian Hopi.

Program nie tylko przedstawi wierzenia różnych społeczeństw w to, jak skończy się świat, ale spróbuje ukazać, jak w rzeczywistości może wyglądać zagłada naszej planety.

niedziela, 9 czerwca / 14:00 sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Wyjątkowe przypadki medyczne

dokument, USA 2010

Tytuł programu mówi wszystko – poznamy niezwykłe przypadki medyczne. W kolejnych odcinkach zobaczymy przypadek Maurice Simpsona, którego twarz od dzieciństwa oszpeca masywny guz oraz 40-letniego Nickiego Freemana uwięzionego w ciele 10-latka.

wtorek, 11 czerwca / 20:00

sezon 1, odcinki 3-4

odc. 3 – “Moja nowa twarz”
odc. 4 – “Moje 40-letnie dziecko”

PREMIERA ZOOM TV

W matni zła

dokument, USA, Kanada 2013

Program przedstawia prawdziwe historie wstrząsających zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu. Szokujące opowieści o tym, jak łatwo można paść ofiarą manipulacji ciemnych sił i dopuścić się przerażających czynów. Ten przerażający program jest najlepszym dowodem na to, jak iluzoryczne jest poczucie sprawowania kontroli nad własnym życiem.

poniedziałek, 10 czerwca / 20:00 sezon 2, odcinki 3-4

PREMIERA ZOOM TV

Na szlaku

dramat, thriller, Kanada 2014
reż. Adam MacDonald
wyst.: Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour

Młoda para postanawia spędzić wakacje w kanadyjskiej puszczy, jednak po jakimś czasie zauważają, że zgubili drogę powrotną. Miejsce, w którym utknęli, stanowi terytorium niebezpiecznego, czarnego niedźwiedzia.

sobota, 8 czerwca / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Wij

fantasy, przygodowy, Czechy, Niemcy, Rosja, Ukraina, Wielka Brytania 2014
reż. Oleg Stepchenko
wyst.: Jason Flemyng, Oleg Taktarov, Aleksey Chadov, Aleksey Petrukhin

Brytyjski kartograf Jonathan Green wyrusza w naukową podróż przez Transylwanię. Wkrótce odkrywana tajemniczy las, który w głębi skrywa jeszcze bardziej tajemniczą, starą wioskę.

środa, 12 czerwca / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *