Premiera "Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje”

Najsłynniejsza Ekipa na świecie powraca! Stacja MTV ogłosiła premierę „Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje””. Program pojawi się się na antenie MTV w prawie 180 krajach na całym świecie.
 

 

Na tę premierę czekali wszyscy fani hitowej serii MTV. Uczestnicy “Ekipy z New Jersey”: Deena Nicole Cortese, Paul “Pauly D” Delvecchio,” Jenni “JWOWW” Farley, Vinny Guadagnino, Ronnie Ortiz-Magro, Nicole “Snooki” Polizzi oraz Mike “The Situation” Sorrentino spotkają się ponownie podczas wakacji życia w Miami. W Polsce program zadebiutuje w niedzielę 8 kwietnia o godz. 22:00!

Format “Shore” zdobył ogromną popularność i doczekał sie lokalnych wersji na całym świecie, w tym: “Ekipy z Newcastle” emtiowanej w wielkeij Brytani i na świecie, „Gandia Shore” w Hiszpanii, „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w Polsce, „Acapulco Shore” w Meksyku, oraz „Super Shore”, w którym uczestnicy z Acapulco i Gandii bawą się wspólnie w egzotycznej lokalizacji. Do Stanów Zjednoczonych “Shore” powrócił niedawno z „Ekipą z Florydy”

Producentem wykonawczym “Ekipy z New Jersey” jest SallyAnn Salsano, założycielka i CEO 495 Productions. Producentami wykonawczymi z ramienia MTV są Nina L. Diaz i Jackie French.

Premiera: niedziela, 8 kwietnia, godz. 22:00

Emisja: niedziele, godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *