Technologia - Promocje

Premiera filmowych możliwości LG V30 już 13 listopada

W związku z polską premierą najnowszego smartfona klasy premium LG V30, marka LG zaprosiła do współpracy Andrzeja Cichockiego – cenionego filmowca, autora zdjęć oraz reżysera nagradzanych produkcji. Ekspert jakościowych ujęć i mistrz krótkometrażowego formatu, postanowił sprawdzić możliwości filmowe LG V30 i stworzyć wyjątkowy klip w całości nakręcony za pomocą LG V30. Premierowa odsłona już 13 listopada.

 

Produkcje Andrzeja Cichockiego wyświetlane były na ponad 200 festiwalach filmowych, na całym świecie. Razem z nominowanym do Oscara Sławomirem Idziakiem, współtworzył m.in. zdjęcia do filmu „1920 Bitwa Warszawska 3D” w reżyserii Jerzego Hoffmana  oraz Measuring the World (reżyseria Detlev Buck). Jego najpopularniejsze dzieło „Las cieni” krótkometrażowy film fabularny zdobył do tej pory 20 nagród na całym świecie w tym prestiżową nagrodę 22 Festiwalu Filmowego Camerimage. Na co dzień jest również wykładowcą, a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje adeptom branży kinowej, studentom Warszawskiej Szkoły Filmowej, tworząc interdyscyplinarne modele edukacyjne i szkoląc ich na przyszłych filmowców.

Jako fan technologii, innowacyjnych rozwiązań i łączenia różnych gatunków filmowych, z entuzjazmem podszedł do nowego projektu filmowego LG V30 w roli głównej.

Nigdy na poważnie nie myślałem o jakichkolwiek większych realizacjach filmowych przy użyciu smartfona – do czasu testów LG V30. Oczywiście jako zawodowiec nie mogę zrezygnować z używania profesjonalnych kamer, jednak smartfon LG z takimi możliwościami filmowymi coraz bardziej intryguje i inspiruje branżę filmową.MÓWI ANDRZEJ CICHOCKI

Model LG V30 zdobył uznanie także hollywodzkich filmowców. Podczas globalnej premiery LG V30 na IFA 2017 został zaprezentowany film Davida Franco – autora zdjęć do serialu „Gra o Tron”, w całości nakręcony za pomocą LG V30. Używając zaawansowanych funkcji kamery LG V30, David Franco pokazał, jak z pozoru zwykły „Dzień z życia” można przedstawić w kinowym klimacie i w prosty sposób zmienić go w niezwykłą historię.

 Oddając w ręce użytkowników nasz najbardziej zaawansowany smartfon LG V30, pragniemy pokazać naszym fanom jak wiele możliwości mogą wykorzystać na co dzień, dzięki filmowym trybom V30, tworząc tym samym unikalną historię swojego życia. Dzięki współpracy z cenionym filmowcem – Andrzejem Cichockim – udało nam się zgłębić potencjał profesjonalnej produkcji drzemiący w najnowszym smartfonie LG.MÓWI EWA LIS, PR MANAGER LG ELECTRONICS POLSKA

Film nakręcony przez Andrzeja Cichockiego, zrealizowany w całości smartfonem
LG V30 pojawi się w sieci na kanale You Tube LG Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *