Premiera hitowego serialu kryminalnego „Zabójcze umysły” w Zoom TV

Jak dorwać inteligentnego psychopatę? Czy da się przewidzieć kolejny ruch sprytnego zwyrodnialca? Najlepsi na świecie profilerzy FBI udowodnią, że tak! Zoom TV zaprasza na premierę kultowego serialu kryminalnego Zabójcze umysły, który cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów na całym świecie. Pierwszy odcinek w Zoom TV w sobotę, 3 października, o 20:00.

 

Serial Zabójcze umysły opowiada o pracy elitarnej jednostki FBI, która analizuje psychikę najgroźniejszych przestępców na świecie. Wybitni profilerzy codziennie rozkładają na czynniki pierwsze najbardziej skomplikowane osobowości psychopatów, byle tylko uprzedzić ich kolejny ruch.

Pomysłodawcą i założycielem zespołu federalnych profilerów jest doświadczony David Rossi, dla którego umysł zwyrodnialca to bułka z masłem. Jednostką dowodzi agent specjalny Aaron Hotchner – mistrz w zjednywaniu sobie ludzi i poznawaniu ich największych sekretów. Ekipę tworzą ponadto: agent Derek Morgan – spec od zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych; doktor Spencer Reid – typowy geniusz, którego nikt przeciętny nie rozumie; agentka Jennifer JJ Jareau – dawna specjalistka od łączności; niezastąpiona czarodziejka od komputerów Penelope Garcia, która połowę spraw rozwiązuje urokiem osobistym oraz najnowszy nabytek w zespole – Alex Blake, były wykładowca uniwersytecki i wyjadacz w dziedzinie ekspertyz lingwistycznych.

– Zabójcze umysły to światowy hit, jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich 20 lat. Polscy widzowie uwielbiają zagadki kryminalne, dlatego w Zoom TV pokażemy kolejny – po „Gliniarzach z Chicago” – serial tego gatunku. Zabójcze umysły to gwarancja dobrej rozrywki i dreszczu emocji, a to w Zoom TV lubimy najbardziej mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Serial Zabójcze umysły od lat cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów na całym świecie. Do dziś powstało aż 15 sezonów produkcji, ostatni miał swoją światową premierę w styczniu tego roku.

Serial Zabójcze umysły będzie emitowany w Zoom TV w soboty i niedziele o godzinie 20:00 (po dwa premierowe odcinki).

Zabójcze umysły
(oryg. Criminal Minds)

serial kryminalny
USA 2005-2010
twórcy: Jeff Davis
wyst.: Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Paget Brewster, Joe Mantegna, Mandy Patinkin

sobota, 3 października / 20:00
emisja premierowych odcinków:
sobota – niedziela / 20:00
(po dwa premierowe odcinki)
emisje powtórkowe:
poniedziałek – czwartek / 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *