MediaZapowiedzi TV

Premiera hitu kina akcji Uniwersalny żołnierz 3: Reaktywacja w Zoom TV

Jean-Claude Van Damme i Dolph Lundgren znowu staną naprzeciwko siebie! Premierą tygodnia w Zoom TV będzie film Uniwersalny żołnierz 3: Reaktywacja z udziałem tych dwóch gigantów kina akcji. Gdy terroryści opanowują nieczynną elektrownię atomową w Czarnobylu i grożą światu katastrofą ekologiczną, amerykański rząd wysyła na miejsce uniwersalnych żołnierzy, wśród których znajduje się najlepszy z najlepszych – Luc Deveraux. Produkcja jest kontynuacją popularnej serii filmów, które odniosły sukces na całym świecie.

 

 

PREMIERA ZOOM TV

Uniwersalny żołnierz 3: Reaktywacja

akcja, sci-fi, USA 2009
reż. John Hyams
wyst.: Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Andrei Arlovski

Terroryści porywają dzieci rosyjskiego premiera, opanowują nieczynną elektrownię w Czarnobylu i – grożąc nuklearną zagładą – przedstawiają swoje żądania. I nie są to czcze pogróżki, gdyż wkrótce wychodzi na jaw, że na ich stronę przechodzi jeden z Uniwersalnych Żołnierzy.

Gdy sytuacja jest już beznadziejna, jedynym rozwiązaniem wydaje się reaktywacja herosa z przeszłości, niegdyś najlepszego Uniwersalnego Żołnierza – Luca Deveraux. Tyle że ten przechodzi akurat terapię. Czy zechce wziąć udział w walce z terrorystami?

sobota, 3 sierpnia / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Niemi świadkowie zła

dokument, Kanada 2005
reż. Ian Clark

Trzymający w napięciu serial dokumentalny pokazujący kulisy najbardziej wstrząsających zbrodni i tajemniczych przestępstw, których sprawcy pozostaliby na wolności, gdyby nie dowody dostarczone policji przez niewidocznych obserwatorów.

To dzięki nim, widzowie staną się naocznymi świadkami łamania prawa. Zobaczą to, co zazwyczaj oglądają tylko śledczy, czyli nagrania z miejsc przestępstw. Znajdą się bliżej ofiar i przestępców niż kiedykolwiek wcześniej.

poniedziałek, 5 sierpnia / 20:00

sezon 1, odcinki 3-4

Cykl: ROZRYWKOWY WIECZÓR

Syn Różowej Pantery

komedia, USA, Włochy 1993
reż. Blake Edwards
wyst.: Roberto Benigni, Herbert Lom, Claudia Cardinale, Debrah Farentino, Robert Davi

Terroryści porywają arabską księżniczkę, a inspektor Dreyfus ma obowiązek ją odnaleźć. Jednak do pomocy przydzielono mu… nieślubnego syna Jacques’a Clouseau!

Chłopak odziedziczył po ojcu wiele cech, w tym brak kompetencji i mistrzowską umiejętność irytowania Dreyfusa.

środa, 7 sierpnia / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *