Kultura, muzyka, kino, moda

Premiera kinowa „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” dystrybuowanego przez NEXT FILM (wideo)

Już w najbliższy piątek, 25 stycznia br. na ekranach polskich kin pojawi się „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. To kontynuacja przygód bohaterów znanych z poprzednich i uwielbianych przez kolejne pokolenia widzów kultowych komedii „Kogel Mogel” i „Galimatias czyli Kogel Mogel 2”. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM z Grupy Agora.

 

Na trzecią część kultowej serii „Kogel Mogel” widzom przyszło czekać aż 30 lat. Już wkrótce na ekrany kin powrócą znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa i Piotruś, do których dołączą nowe postaci.

 

 

 

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin, który od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma jednak pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska, celebrytka i słynna sekstrenerka, wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Na ekranie widzów będzie rozbawiać prawdziwie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski i Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach wystąpili Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

W związku z premierą „Miszmaszu czyli Kogla Mogla 3” powstała nowa wersja piosenki „Szukaj mnie”, hitu w pierwszej części filmu śpiewanego przez Edytę Geppert. W nowej aranżacji można usłyszeć Anię Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Teledysk jest już dostępny na YouTube. Singiel znaleźć można we wszystkich serwisach cyfrowych: http://smarturl.it/UniatowskiRusowicz

Dystrybutorem filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. NEXT FILM wprowadził dotychczas na ekrany kin m.in. „Bogów” Łukasza Palkowskiego, „Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej” Marii Sadowskiej, „Pokot” Agnieszki Holland czy „Kamerdynera” Filipa Bajona.

W 2019 r. swoją premierę miał koprodukowany przez NEXT FILM pierwszy polski film o zawodnikach MMA – „Underdog” z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Kolejne tegoroczne produkcje z portfolio firmy to m.in. komedia romantyczna „Całe szczęście”, film biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, dramat historyczny „Piłsudski” czy realizowana na rynek międzynarodowy polska produkcja „Zimna gra” – thriller szpiegowski z Billem Pullmanem w roli głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *