Premiera najsmaczniejszego serialu komediowego „Kuchnia!

Gwiazdorska obsada, zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni – to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. „Kuchnia” jest kolejną produkcją komediową stacji, twórców hitu wiosennej ramówki Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Co tydzień, już od 4 września o godzinie 20:05 emitowane będą dwa odcinki. W rolach głównych Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski.

 

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek – początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktor to wirtuoz w kuchni, który fachu nauczył się na renomowanej uczelni w Paryżu. Jego pasją i sposobem na życie jest gotowanie. To artysta pochodzącym z rozbitej rodziny, którego cechuje nieumiejętność utrzymania relacji, przez co nadużywa alkoholu i uprawia hazard.

To będzie fenomenalny serial komediowy, który opowiada perypetie załogi super ekskluzywnej warszawskiej restauracji. Dla mnie ten serial, przede wszystkim opowiada o ludziach, a restauracja jest pretekstem, szkłem powiększającym, w którym będziemy mogli zobaczyć poszczególnych bohaterów. W „Kuchni” widzowie znajdą ten rodzaj humoru, który lubię, gdyż serial wpisuje się w nurt komediowości uzyskanej poprzez ustawianie bohaterów w trudnych kontekstach, i to jest fajne. Myślę, że szykuje się hitpowiedział Tomasz Karolak.

Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z Maksem….który mocno namiesza w jej życiu i restauracji.

– Wiktoria poznaje Maksa w momencie, w którym trochę komplikuje się jej życie, wychodzi do klubu, aby się wyluzować. Tam poznaje Maksa, spędzają razem noc, lecz on z samego rana ucieka z jej mieszkania. Na drugi dzień okazuje się, że został zatrudniony w restauracji, którą zarządza…Za tę sytuacje jaka między nimi zaszła, Wiktoria będzie chciała się na nim zemścić…Jednak, mimo wszystko nie będzie potrafiła go tak łatwo zniszczyć, wymazać i przestań o nim myśleć. Ich wątki będą mocno się przeplatać w serialu, i raz będzie to romans a raz będzie to wojna – zdradziła Maria Dębska. Borys Szulc (Eryk Lubos) to charyzmatyczny właściciel, który dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena (Marta Żmuda –Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w „Claude Monet”.

– Jestem szefową konkurencyjnej restauracji Arcobaleno. Czasami wpadam do konkurencji, ale rzadko coś jem, bo boję się, że mnie otrują… W serialu na pewno będę psuła krew szefowi Wiktorowi, który będzie czuł do mnie awersję – może dlatego, że boi się konkurencji. Będziemy trochę ze sobą rywalizować, trochę będziemy się lubić, trochę czubić, ale w tym sezonie jednak bardziej czubićpowiedziała Marta Żmuda – Trzebiatowska.

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

Na czele serialowej „Kuchni” stoi Okił Khamidov, twórca hitu „Kowalscy kontra Kowalscy”, który odpowiada za reżyserię oraz scenariusz. Serial został wyprodukowany przez Polot Media.

Serial „Kuchnia” na antenie Polsatu w każdą sobotę o godzinie 20:05!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *