Radio

Premiera nowego podcastu TOK FM – “Śmielej! Stand-uperzy o polityce”

W piątek 20 października o godz. 18:00 TOK FM startuje z nowym podcastem Kamila Śmiałkowskiego – “Śmielej! Stand-uperzy o polityce”. Wśród gości cyklu: Abelard Giza, Karol Modzelewski, Kacper Ruciński, Agnieszka Matan, Rafał Rutkowski, Jakub Ćwiek i wielu innych.

 

Podcast „Śmielej! Stand-uperzy o polityce” to cotygodniowe spotkania z najlepszymi polskimi stand-uperami, którzy będą sarkastycznie podsumowywać bieżące wydarzenia w polskiej polityce. Za każdym razem inna para bezkompromisowo i nie hamując emocji czy języka, powie co sądzi o nowej powyborczej rzeczywistości. Okiełznać sytuację i temperamenty komików w ramach cyklu „Śmielej” próbować będzie prowadzący podcast – Kamil Śmiałkowski.

Seria liczy 10 odcinków. Pierwszy z nich, w którym wystąpią Karol Modzelewski i Agnieszka Matan, będzie dostępny za darmo. Podcastu będzie można słuchać na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na kanale TOK FM Select na Spotify. Pozostałe odcinki zostaną udostępnione wyłącznie subskrybentom TOK FM Premium oraz Apple Podcasts. Premiery w każdy piątek po godz. 18:00.

Kamil Śmiałkowski – publicysta, teoretyk, a czasem praktyk humoru w najróżniejszych przejawach (kino, komiks, literatura, stand-up, kabaret). Był naczelnym magazynu „Chichot”, a także szefem „Nowej Fantastyki”, „Premier”, „Misia”, działu kultury Wprost czy portalu „naEKRANIE”. Twórca antynagród filmowych Węże. Autor kilku książek, w tym pierwszego polskiego mash-upu „Przedwiośnie żywych trupów” (wspólnie ze Stefanem Żeromskim). W sieci funkcjonujący jako „człowiek z popkultury”. Prowadzący audycję “Humor i teraźniejszość” w Radiu TOK FM.

foto. materiał prasowy Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *