MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Premiera nowego serialu “Zdrada” w Polsat Box Go (wideo)

Kryminalno-psychologiczny serial „Zdrada” już jutro trafi do Polsat Box Go. Emocjonująca historia, która zaczyna się nagłym uczuciem, staje się obrazem konsekwencji zdrad – małżeńskich, rodzinnych i biznesowych. Ich destrukcyjna siła odbija się na życiu bohaterów, którzy stają przed wieloma trudnymi wyborami. Nowe odcinki serialu w każdy piątek w Polsat Box Go, w pakiecie Premium.

 

„Zdrada” zaczyna się niewinnie – przypadkowym spotkaniem, które obudzi uczucie pomiędzy Julią (Anna Karczmarczyk) i Pawłem (Paweł Małaszyński). Julia jest żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik) i mamą małego Maurycego, Paweł – mężem pięknej Elizy (Marieta Żukowska) i ojcem dwójki nastolatków – Gosi i Marka. Pawła i Julię łączą więzy i okoliczności, o których istnieniu nie mają pojęcia, a ich spotkanie rozpocznie lawinę wydarzeń.

 

 

Nic tu nie jest czarno-białe

„Zdrada” to serial pełen różnych odcieni. Nie ma tu postaci tylko dobrych i tylko złych, tylko słabych i tylko silnych. Cała historia szybko się rozwija i jest idealną propozycją dla widzów, którzy lubią oprócz wątków kryminalnych i gangsterskich także te psychologiczne. Serial pozwala z różnych perspektyw przyglądać się relacjom – małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma problemami i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

Kim są bohaterowie „Zdrady”?

Julia (Anna Karczmarczyk) – cierpiąca na fobię społeczną przykładna żona i matka, z zawodu fotografka. Pod wpływem jednego spotkania Julia poddaje się uczuciu do Pawła i rzuca dla nowego związku całe swoje poukładane życie. Jak odbije się to na dziecku, które niespodziewanie straci stabilność i  przewidywalność? Co zrobi zdradzony mąż?

Patryk (Dawid Ogrodnik) – mąż Julii, oddany pracy i głodny sukcesów prokurator. Bezpieczne i stabilne życie uznaje za pewnik, dopóki nie odkrywa romansu żony – wtedy traci grunt pod nogami i zaczyna przyglądać się zarówno ich relacji, jak i swoim błędom.

Eliza (Marieta Żukowska) – żona Pawła, silna i mocno stąpająca po ziemi właścicielka własnego biznesu i oddana matka dwójki nastolatków. Zdradzona i upokorzona, potrafi pokonać swoją dumę, w rozpaczy klęknąć przed mężem i prosić, żeby z nią został.

Paweł (Paweł Małaszyński) – choć z Elizą tworzy na pozór dobry związek, spotkanie z Julią go oszałamia. Z jednej strony wrażliwy, empatyczny, z drugiej – przez lata ściśle zaangażowany we współpracę z bezwzględnym biznesmenem, który nie cofa się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel.

Hubert Czarciński (Piotr Polk) – ojciec Elizy i Bartka, wyrachowany i zimny, zdolny do wszystkiego. Ma jednocześnie dużo uczuć dla swojej rodziny, szczególnie syna Bartka. Jest w stanie poświęcić wiele, by go ratować.

Znakomita obsada „Zdrady”

Odcienie ludzkich charakterów, sprzeczności, które nosimy – wszystko to pokazali wspaniali aktorzy, którzy prowadzą widza przez całą dwunastoodcinkową historię, zostawiając mu przestrzeń do oceny i wyrobienia własnego zdania. – To świetna historia, świetnie opowiedziana i napisana – mówi Piotr Polk, odtwórca roli Huberta Czarcińskiego.

W rolach głównych w serialu: Anna Karczmarczyk, Marieta Żukowska, Piotr Polk, Dawid Ogrodnik i Paweł Małaszyński. Obok nich w obsadzie: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Reżyserem „Zdrady” jest Makary Janowski, autorem zdjęć – Paweł Figurski. Polska wersja tytułu jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego „Overspel”. Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

„Zdrada” na festiwalu Mastercard OFF Camera. Pokaz i panel: „Siła kobiet w obliczu zdrady”

Widzowie po raz pierwszy zobaczyli „Zdradę” na specjalnym pokazie podczas festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Dodatkowo nagrany został panel online z głównymi aktorkami „Zdrady” – Marietą Żukowską, odtwórczynią roli Elizy oraz Anną Karczmarczyk, serialową Julią.

Anna Karczmarczyk tak mówi o swojej bohaterce: Julia jest mamą, żoną prokuratora, która zapomniała po drodze, kim jest – jako człowiek, jako kobieta – czego chce i jak chce, żeby widział ją świat, jej mąż i syn. Do tego ma fobię społeczną, ale spełnia się w swojej pracy artystycznej jako fotografka, tylko to trochę mało, bo chciałaby być szczęśliwa jako żona i kobieta. Julia buduje swoją siłę w trakcie całej historii.

Marieta Żukowska o roli Elizy: Dla mnie Eliza była niesamowitą postacią do zagrania. To postać, która ma w sobie odwagę, hardość i jednocześnie jest bardzo dumna. Nie chce, pomimo problemów finansowych, brać pieniędzy od bardzo wpływowego ojca. Zawsze sama do wszystkiego dochodzi, jest siłaczką w życiu. Eliza mnie wzrusza tym, ile potrafi znieść i wytrzymać.

Całą rozmowę z Anną Karczmarczyk i Mariettą Żukowską można obejrzeć TUTAJ.

„Zdrada” od 10 maja w pakiecie Premium

Premiera „Zdrady” już 10 maja w serwisie Polsat Box Go. Serial będzie dostępny w pakiecie Premium, kolejne odcinki w piątki. Fani polskich historii kryminalnych w pakiecie znajdą także dwa sezony innej nowości – thrillera psychologicznego „Krew” oraz seriale: „Grzechy sąsiadów” z Michałem Żurawskim, Marianną Zydek, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Bracia” z Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach tytułowych braci.

foto, źródło. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *