Premiera nowego serialu „Zoo” w Boomerangu

Premiera w Boomerangu! Już 19 sierpnia oko w oko z widzami staną nowi bohaterowie. Tym razem to najprawdziwsze zwierzaki z nowego serialu „Zoo”. Dzieci zobaczą potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego, drapieżne koty i wiele innych niezwykłych reprezentantów gatunków z różnych części świata.

 

 

Już wkrótce niezwykłe londyńskie zoo stanie otworem przed najmłodszymi widzami Boomeranga! Spotkanie z bohaterami  serialu „Zoo” to dla wszystkich dzieci pełna humoru lekcja biologii oraz świetna okazja do poznania obyczajów i przyzwyczajeń zwierząt. Maluchy poznają zarówno zachowania dzikich gatunków, jak również zobaczą w jaki sposób dbają o nie ich opiekunowie.

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym, mieszczącym się w stolicy Wielkiej Brytanii nie zabraknie beatboxujących żółwi, śpiewających surykatek, lwów i pingwinów oraz rozrabiających lemurów. Najważniejszą rolę odegra jednak goryl Jurgen. Ten maruda na co dzień będzie przeżywać liczne przygody, rozwiązywać skomplikowane zagadki i mierzyć się z geniuszem zbrodni – małpą Brutusem.

Premiera nowego serialu „Zoo” już w poniedziałek 19 sierpnia

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.50 na kanale Boomerang

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *