Premiera nowego sezonu „Kliniki naturalnego piękna” w TVN Style!

Klinika naturalnego piękna po raz kolejny otworzy swoje podwoje przed widzkami TVN Style. Kamery zajrzą do gabinetów zabiegowych, pokażą codzienną pracę lekarzy oraz inspirujące historie pacjentów. Eksperci pomogą wygrać walkę, nie tylko z niedoskonałościami ciała, ale również z kompleksami oraz niskim poczuciem własnej wartości. To pewne, że nasi bohaterowie opuszczą klinikę pewniejsi siebie, bardziej atrakcyjni i pozytywnie nastawieni do życia!

 

Uczestnicy programu to ludzie borykający się z różnorodnymi problemami skórnymi, defektami ciała czy urodowymi mankamentami. Wszystkie te niedoskonałości negatywnie wpływają na ich życie. Do tej pory nie mieli możliwości dokonania zmiany, o której zawsze marzyli, z różnych względów – począwszy od nieśmiałości, przez brak środków finansowych, dostępu do nowoczesnych placówek medycznych, po zatracenie się w codziennej gonitwie pełnej obowiązków. Teraz otrzymają taką szansę! Eksperci Kliniki Miracki zajmą się nimi z dużą troską, podejdą do każdego problemu kompleksowo.

W nowym odcinkach poznamy Magdalenę, która walczy z pogłębiającymi się cieniami pod oczami. Wykonywane do tej pory zabiegi przestały przynosić efekty, a nasza bohaterka, często występująca publicznie z racji swojej pracy, zaczęła się wstydzić tego, jak wygląda. Czy lekarze będą w stanie sprawić, by znów poczuła się pewnie? Swoją historię opowie również Aleksandra, instruktorka fitness. Niestety mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, nie jest również w stanie ukryć go w sportowych ubraniach. Jakie rozwiązanie zaproponują jej lekarze? Pacjentkami kliniki będą także Urszula, która chciałaby usunąć szpecące przebarwienia z rąk oraz Magda, marząca o pozbyciu się pieprzyka nad ustami. Czy dr Miracki znajdzie na to sposób? W finale każdego odcinka zobaczymy spektakularne metamorfozy pacjentów kliniki. Specjaliści zrobią bowiem wszystko, by w końcu mogli przejrzeć się w lustrze z przyjemnością.

Premiera nowego sezonu „Kliniki naturalnego piękna” już 15 sierpnia w TVN Style!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *