Zapowiedzi TV

Premiera nowych "Zwariowanych Melodii" w Boomerangu

Drugi sezon przygód heroicznego i zwariowanego królika Bugsa pojawi się na antenie Boomeranga pod zmienionym tytułem – „Nowe Zwariowane Melodie”. Komiczne perypetie zjadacza marchewek i jego przyjaciół będzie można oglądać od 11 września. W nowych odcinkach bohaterów czekają miłosne perypetie i walka o ważne zwycięstwo.
 
Królik Bugs zaprasza w głąb swojej króliczej nory. Nowe odcinki krótkometrażówek z udziałem zjadacza marchewek i jego kultowych przyjaciół dostarczą szybkiej akcji i wielu komicznych sytuacji. Oprócz popularnego bohatera zwariowane przygody przeżyją również m.in.: kaczor Daffy, świnka Porky, kowboj Yosemite Sam i kanarek Tweety.
Kaczor Daffy z przerażeniem odkryje, że jest jedną z pozycji w menu restauracji należącej do świnki Porky. Bohater będzie musiał zrobić wszystko, by jak najszybciej zmienić składniki potrawy i nie trafić na stół jako danie główne. Z kolei królika Bugsa czeka jeden z najtrudniejszych pojedynków w jego życiu – przeniesie się do starożytnego Rzymu i w roli gladiatora będzie musiał walczyć o zwycięstwo. Zabawnych bohaterów czekają też miłosne wzloty i upadki oraz przygotowania do obchodów walentynek.
Premiera „Nowych zwariowanych melodii” 11 września na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *