Internet & Gry - Reklama

Premiera w Onecie: nowy program “Pograne” z Piotrem Kędzierskim (wideo)

W środę, 25 października o godz. 19.00 w Onecie rusza nowy program rozrywkowy pt. „Pograne”, który poprowadzi Piotr Kędzierski. Nowocześnie przygotowany i zrealizowany program opowie o grach komputerowych i e-sporcie. Współprowadzącą będzie Agnieszka Borysiuk, entuzjastka i znawczyni świata gamingu, a gościem pierwszego odcinka będzie Wojciech „Łozo” Łozowski.

„Pograne” to program rozrywkowy opowiadający o grach komputerowych i wszystkim, co z nimi związane. Gospodarz programu, Piotr Kędzierski, który nie jest graczem i jest sceptyczny wobec fenomenu gier, zaprasza do programu znane osoby. Prowadzący zapyta ich o ulubione gry i czy granie jest dla nich ulubioną formą rozrywki. Gościem pierwszego wydania będzie Wojciech „Łozo” Łozowski, były lider zespołu Afromental oraz wielbiciel gier.

– Już ponad 40 proc. Polaków gra w gry komputerowe. W Onecie nie przechodzimy obok graczy obojętnie. „Pograne” to jednak nie tylko propozycja dla komputerowych maniaków – dynamiczny montaż, rozmowy z gośćmi, bicie rekordu sezonu, profesjonalne recenzje youtuberów – to tylko niektóre z punktów programu, które z pewnością będą interesujące dla dużo szerszego grona internautówzapowiada Sabina Lipska, Dyrektor Video Grupy Onet-RAS Polska.

W każdym odcinku Piotrowi Kędzierskiemu będzie towarzyszyć Agnieszka Borysiuk – entuzjastka i znawczyni świata gamingu. Rozmowa z gościem programu będzie się toczyć podczas rozgrywki, którą widzowie będą mogli śledzić na ekranie. W każdym odcinku gość programu sprawdzi także swoje umiejętności podejmując wyzwanie zagrania z Agnieszką. Wynik pojedynku będzie wpisywany do rankingu, który finalnie wskaże zwycięzcę sezonu. W każdym wydaniu programu „Pograne” znajdą się również recenzje nowych gier przygotowane przez ekspertów gamingu.

Program „Pograne” będzie można oglądać także na VoD.pl oraz na YouTube (kanał #Pograne) i Facebooku (fanpage: Pograne), a relacje pojawią się także na Instagramie (Pograne_).

O prowadzących:

Agnieszka Borysiuk – od 2014 roku prowadziła w Onecie program o świecie gier wideo “Gronet”, który ukazywał się do września 2016 roku – do tego czasu powstało ponad 500 odcinków formatu. Dla działu technologii i gier Grupy Onet-RAS Polska relacjonuje wszystkie najważniejsze wydarzenia związanie ze światem gier i e-sportu, które mają miejsce w Polsce. Obecnie zajmuje się produkcją materiałów wideo dla segmentu technologicznego i motoryzacyjnego w Grupie Onet-RAS Polska. Prowadzi też format “Upgrade”, który przybliża widzom historię największych kinowych produkcji oraz tłumaczy ich powiązanie ze światem gier.

Piotr Kędzierski karierę zaczynał w 4fun.tv. Następnie pojawiał się na antenie TVP1 (talk-show „Lubię to”), TVP2 (współgospodarz „Bitwy na głosy”), TVP Kultura, Polsat Play, Player.tv oraz TVN Lingua. Od 2007 roku pracuje w radiu. W Radio Bis prowadził audycję poranną “Do rana przyłóż” oraz audycję “Guma jest drewnem naszych czasów”. Od 2009 roku związany jest z Rock Radiem, gdzie z Tymonem Tymańskim przez siedem lat prowadził audycję “Ranne Kakao”. W 2014 roku wraz z Kubą Wojewódzkim współtworzył kontrowersyjną audycję “Książę i Żebrak”. W weekendy z Michałem Migałą prowadził audycję “Dwa neurony i trzy jądra”, która później przekształciła się w audycję “Dziedzic Pruski”. Obecnie jest prezenterem autorskiego programu “Piotr Kędzierski Show: PKS” w Rock Radiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *