Premiera oscarowej komedii Lepiej być nie może w Zoom TV

Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno, a gorące uczucie może połączyć nawet podstarzałego egocentryka i sympatyczną kelnerkę podrzędnej knajpy. Filmową premierą tygodnia w Zoom TV będzie niezwykły film Lepiej być nie może – komedia romantyczna i dramat w jednym. Mimo pozornie lekkiej tematyki, jaką film porusza, grający w nim główne role Jack Nicholson i Helen Hunt wspięli się na wyżyny swoich aktorskich umiejętności, za co zostali uhonorowani Oscarami.

 

 

 

Zoom TV proponuje też swój nowy cykl Życie z efektem wow!, w ramach którego prezentuje widzom dokumenty o najfajniejszych domach świata. Pokazują je takie programy, jak Mój wymarzony dom, Zamieszkaj w luksusie czy Bajeczne życie milionerów.

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki Z Archiwum X. Od 4 maja epizody tego kultowego serialu można oglądać od poniedziałku do czwartku również o godzinie 22:00.

PREMIERA ZOOM TV

Lepiej być nie może

dokument, komedia, romans, USA 1997
reż. James L. Brooks
wyst.: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding Jr.

Gburowaty i ekscentryczny Melvin (Jack Nicholson) nie przepada za ludźmi. Pewnego dnia zakochuje się w kelnerce (Helen Hunt), którą często spotyka w jednej z restauracji.

Pod wpływem uczucia przechodzi wewnętrzną przemianę. Film został nagrodzony dwoma Oscarami i trzema Złotymi Globami.

24 maja / 14:00

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady 3

reality tv, Rosja 2019
reż. Margarita Kuzmina

Trzecia seria programu, w którym grupa młodych dziewczyn trafia do Szkoły Dam, by odmienić swoje życie. Główne bohaterki to agresywne i niepokorne imprezowiczki, które pod maską chuliganek często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty.

W każdym z odcinków dziewczyny stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Ich postępy oceniają ekspertki savoir vivre’u, które zdecydują o dalszych losach uczestniczek. O tym, które z dziewczyn zostaną w szkole, a które będą musiały ją opuścić, dowiemy się już wkrótce.

29 maja / 21:00

sezon 3, odcinek 4

PREMIERA ZOOM TV

Mój wymarzony dom

dokument, Kanada 2010-2015

Program, w którym eksperci pomagają właścicielom domów w dwóch ważnych zadaniach: sprzedaży obecnej i kupnie nowej, lepszej nieruchomości, która stanie się wymarzonym gniazdkiem dla bohaterów programu.

Dwie ważne decyzje, podwójny stres i podwójne emocje – wszystko to sprawia, że szukanie domu staje się niezapomnianą przygodą.

poniedziałek – piątek / 12:20

sezon 2, odcinki 3-7

PREMIERA ZOOM TV

Zamieszkaj w luksusie

dokument, Kanada 2015-2017

Program prezentuje najbardziej luksusowe domy i mieszkania na świecie. W każdym odcinku poznajemy parę, która korzystając z pomocy najlepszych agentów, zainwestuje w niesamowite lokum.

Po obejrzeniu czterech bardzo drogich nieruchomości para musi wskazać, który dom będzie dla nich idealny. W wyborze pomagają nie tylko doskonali agenci, ale także goście specjalni, m.in. brokerzy kredytów hipotecznych, prawnicy i deweloperzy.

poniedziałek – piątek / 14:10

PREMIERA ZOOM TV

Bajeczne życie milionerów

rozrywka, USA 2014

Czy rzeczywiście pierwszy milion najlepiej odziedziczyć lub ukraść? Co najbardziej przeszkadza, a co pomaga w dojściu do wielkiej fortuny? I czy są jakieś drogi na skróty? Serial dokumentalny Bajeczne życie milionerów jest odpowiedzią nie tylko na te pytania. Pokazuje także, jak wygląda codzienność tych, którzy nie muszą martwić się o pieniądze, gdyż mają ich miliony. Dosłownie.

W jakich domach mieszkają, jakimi autami jeżdżą, ile wydają na luksusowe przyjemności. To jedna z nielicznych okazji, aby zajrzeć do pilnie strzeżonych rezydencji i poznać tych, którzy zazwyczaj są niedostępni – najbogatszych ludzi świata.

poniedziałek – piątek / 15:05

PREMIERA ZOOM TV

Z Archiwum X

sci-fi / thriller, USA / Kanada 1993-1995
producent wykonawczy i showrunner: Chris Carter
produkcja: Twentieth Century Fox Television / Fox Broadcasting Company
wyst.: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Robert Patrick, Tom Braidwood

Głównymi bohaterami Z Archiwum X są Fox Mulder i Dana Scully – agenci Wydziału X, specjalnej jednostki FBI, która zajmuje się niewyjaśnionymi sprawami. Muldera i Scully różni wszystko: on wierzy w zjawiska paranormalne i istnienie obcych, ona hołduje przede wszystkim wyjaśnieniom naukowym. Jednak przeciwieństwa się przyciągają.

Rozwiązując kolejne skomplikowane zagadki Mulder i Scully coraz lepiej się poznają, nabierają szacunku do własnych kompetencji, sposobu myślenia i metod śledczych.

poniedziałek – czwartek / 21:00

sezon 2, odcinek 25
sezon 3, odcinki 1-3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *