MediaZapowiedzi TV

Premiera serialu "Absentia" w AXN

Aktorka serialu Castle, Stana Katic, powraca w produkcji AXN, Absentia. Agentka FBI Emily Byrne, po 6 latach zagadkowej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nowej rzeczywistości, w której wszyscy jej bliscy ułożyli sobie życie na nowo.

„Absentia to serial o rodzinnej lojalności i przetrwaniu, znalezieniu swojej wewnętrznej siły w ekstremalnych warunkach, które normalnie zniszczyłyby każdego” Stana Katic

Grana przez Stanę Katic Emily Byrne, podczas pościgu za seryjnym mordercą zniknęła bez śladu, a policja uznała ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

Stanę Katic widzowie znają m.in. z serialu Castle oraz filmu 007 Quantum of Solace, gdzie grała u boku Daniela Craiga. Stana jest także producentem wykonawczym Absentii. Męża głównej bohaterki gra Patrick Heusinger, którego można oglądać w takich produkcjach jak Jack Reacher: Nigdy nie wracaj czy To tylko seks. W serialu zobaczymy także Carę Theobold (Downton Abbey) i Richarda Brake’a (Gra o tron).

Reżyserem oraz producentem wykonawczym nowej produkcji SPT Networks jest Oded Ruskin (False flag). Wśród producentów są także: Maria Feldman (False flag, Fauda, Homeland), Matt Cirulnick i Julie Glucksman. Scenariusz pilotażowego odcinka napisała Gaia Violo.

Premiera serialu Absentia we wtorek 26 września o godz. 22:00 w AXN

Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *