Premiera serii „Ciekawski George” 1 marca w Polsat JimJam

George to małpka, której wszędzie pełno. Jest żywo zainteresowany otaczającym go światem i nie przepuści żadnej okazji, by dowiedzieć się czegoś nowego. Przez swoją ciekawość często wpada w tarapaty, ale ma obok siebie kogoś, kto zawsze mu pomoże – swojego opiekuna, Pana w Żółtym Kapeluszu. Na serię „Ciekawski George” zapraszamy od 1 marca, codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16 w POLSAT JimJam.

 

 

 

 

 

 

Za każdym rogiem czeka coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy jest na plaży, na podwórku za domem, czy w mieście – George zawsze chce poznać otaczającą go rzeczywistość. Przygody żwawej małpki ucieszą wszystkie zaciekawione światem dzieci. Nie tylko dadzą im sporo frajdy i uśmiechu, ale nauczą też wielu ważnych rzeczy.

Bajka rozbudza w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki i odkrywania tajemnic najbliższego otoczenia. Mali widzowie poznają też podstawy matematyki oraz proste naukowe twierdzenia, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu. Ponadto George uczy, jak być dobrym przyjacielem, np. dzieląc się zabawkami.

W jednym z odcinków George jest zbyt podekscytowany, by zasnąć. Pan w Żółtym Kapeluszu sugeruje, żeby zaczął liczyć owce, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie proste – zwierzęta ciągle się ruszają! George wreszcie wpada na pomysł, jak je policzyć, ale chwileczkę… gdzie podziała się owca numer sześć?

Innym razem George i Pan w Żółtym Kapeluszu wybierają się na egzotyczne wakacje. Małpka zaprzyjaźnia się z delfinami, a później wraz z opiekunem wypływają łodzią na poszukiwanie rafy koralowej. W pewnym momencie zachodzi słońce i kończy się benzyna. Zatrzymują się na morzu, które zaczyna błyszczeć! Czy George’owi uda się rozświetlić noc na tyle, żeby ratownicy ich znaleźli?

Na spotkania z „Ciekawskim Georgem” i jego przyjaciółmi zapraszamy od 1 marca codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16 w POLSAT JimJam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *