Premiera serii „INUI” 13 stycznia w Polsat JimJam

Mała Inuitka INUI wiedzie szczęśliwe życie na biegunie północnym. Tutaj zawsze jest coś wesołego do zrobienia – szczególnie jeśli ma się pełne ciepłych uczuć serce i wieeelką wyobraźnię. Bohaterka spędza miło czas ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi, udowadniając że przyjaźń może stopić każdy lód. Na przygody INUI i jej przyjaciół zapraszamy od 13 stycznia codziennie o 7:26 i 18:56, tylko w POLSAT JimJam.

 

 

 

 

INUI to dziewczynka, która zawsze znajdzie okazję do zabawy. Nie przeszkodzi jej żadna zamieć śnieżna. Swoim entuzjazmem i optymizmem zaraża przyjaciół – ospałego renifera Reniusia, marudnego misia Poldka czy zdystansowaną Laurę – pingwina. INUI jest urodzoną przywódczynią. Nie zraża się niepowodzeniami oraz jest inicjatorką nowych gier i zabaw. Kiedy ktoś z przyjaciół ma jakiś problem, INUI jest zawsze gotowa do pomocy.

Bajka pokazuje, jak ważna jest przyjaźń. Bohaterowie pomimo różnic charakterów potrafią się porozumieć i doskonale razem bawić, a INUI zawsze troszczy się o swoich bliskich. Seria pokazuje także świat pełen dziecięcej wyobraźni, który nie ma granic. Biegun północny to niezwykła kraina, w której zimno wcale nie jest przeszkodą. Trudne warunki atmosferyczne tylko zachęcają bohaterów do przeżywania wspaniałych przygód.

W jednym z odcinków Reniuś nie może zrozumieć, czemu jego przyjaciele dziwnie na niego patrzą. Nie wie, że ma małą kokardkę zawiązaną na swoim rogu. Renifer zakrada się do iglo INUI i próbuje przejrzeć się w jej lusterku, ale niechcący je rozbija. Nieco później przyjaciele znajdują zniekształcające lustra. Każde z nich jest przerażone swoim wyglądem. Jednak, kiedy INUI stawia każdego przed lustrem, które pokazuje go takim, jakim chciałby siebie widzieć, wszyscy są zadowoleni.

Innym razem INUI namawia swoich przyjaciół, żeby wdrapali się na szczyt góry, z którego można oglądać zorzę polarną. Po drodze Reniuś wpada na pomysł, który ma pomóc całej grupie się rozbudzić i wrzuca sopel lodu pod kurtkę INUI. Dziewczynka zaczyna podskakiwać, aby się go pozbyć, a po krótkim czasie dołączają do niej przyjaciele. Mimo wszystko, niedługo później zasypiają i omija ich całe widowisko. Jednak wczesnym rankiem, kiedy się budzą, są świadkami innego niezwykłego pokazu świateł – wschodu słońca.

„INUI” od 13 stycznia codziennie o 7:26 i 18:56 w POLSAT JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *