DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Premiera spektaklu Teatru Telewizji „Inne rozkosze”

W poniedziałek, 12 kwietnia o godz. 21.00 TVP1 zaprasza na premierę spektaklu Teatru Telewizji „Inne rozkosze” w reżyserii Artura „Barona” Więcka. Jest to nastrojowa opowieść o ludzkich pokusach, o pogoni za przyjemnościami i za wolnością.

 

Spokojne z pozoru życie, jakie wiedzie Paweł Kohoutek, czterdziestokilkuletni weterynarz z Wisły, mąż, ojciec, syn i wnuk, zakłóca nagłe pojawienie się Aktualnej Kobiety, jego ostatniej kochanki, młodej absolwentki polonistyki, zdecydowanej pozostać z nim na zawsze. Przerażony Kohoutek, by uniknąć zdemaskowania, ukrywa niepożądanego gościa na strychu. Nie wie jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji. W efekcie tej decyzji następuje pasmo komicznych perypetii. Sztuka skłania widza do refleksji nad miłością, wiernością i sensem życia.

Spektakl powstał na podstawie powieści Jerzego Pilcha „Inne rozkosze”. Przedstawienie miało premierę w 2016 roku w Teatrze STU w Krakowie.

Adaptacja i reżyseria: Artur „Baron” Więcek

Obsada: Tomasz Schimscheiner (Kohoutek), Magdalena Walach (Kohoutek – alter ego), Dominika Bednarczyk (Żona Kohoutka), Marek Litewka (Ojciec Kohoutka), Anna Tomaszewska (Matka Kohoutka), Olga Więcek (Dziecko Kohoutka), Edward Linde-Lubaszenko (Oyermah), Maria Pawłowska (Aktualna Kobieta), Andrzej Róg (Pastor).

Mecenasem Teatru Telewizji jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG S.A.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *