Premiera „The Office PL” na kanale Comedy Central już 24 październikauż 24 października

Już w najbliższy poniedziałek 24 października o godz. 21.00 na kanale Comedy Central zadebiutuje pierwszy sezon „The Office PL” – polskiej wersji kultowego serialu komediowego, który na celownik bierze (nie)zwykłą korporacyjną codzienność.

 

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele, skutecznie zwalczają korponudę, która na co dzień doskwiera wielu z nas. Produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków, po których widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat współczesnego społeczeństwa.

W obsadzie „The Office PL” znajdują się m.in.: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Serial został zrealizowany przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Zaczynając od 24 października, Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki „The Office PL” w poniedziałki o godz. 21.00.

Stacja zaprasza swoich widzów do obejrzenia pierwszego sezonu serialu tuż przed premierą jego drugiej części, która pojawi się na ekranach już na początku listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *