MediaTVPZapowiedzi TV

Premiera „To był rok!” w TVP1

Już dziś o godz. 20.35 Jedynka zaprasza na pierwszy odcinek wyjątkowego programu rozrywkowego dla całej rodziny „To był rok!”. Prowadzącą jest Marzena Rogalska, kapitanami drużyn Anna Mucha i Antoni Królikowski.

 

„To był rok!” – W programie dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których staną kapitanowie Anna Mucha i Antoni Królikowski. Ekipy będą rywalizowały ze sobą w quizach, dotyczących w każdym odcinku jednego, wybranego roku – od lat 60. ubiegłego wieku do początku wieku XXI. Stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników, sprawią, że widzowie przeniosą się w dalszą i tę całkiem niedaleką przeszłość!

Drużyny rywalizować będą w trzech głównych rundach, w których odpowiedzą na pytania związane zarówno z popkulturą, modą, obyczajami, życiem codziennym, jak też sportem, motoryzacją, zabawkami czy gadżetami. Pytania będą bogato ilustrowane materiałami, m.in. z archiwum TVP. W każdym odcinku przypomnimy też największe przeboje danego roku, jeden z nich zaśpiewa specjalny gość muzyczny, wiązankę innych – prowadząca i kapitanowie. Nieodłącznym elementem programu będzie 100-osobowa widownia, która z racji młodego wieku nie może pamiętać tamtych czasów, ale będzie musiała ocenić, np. która zabawka z przeszłości zrobiłaby dziś większą karierę, który amant z lat 60. byłby dziś najpopularniejszy na Instagramie.

PROWADZĄCY:

Antek Królikowski
Aktor, prezenter, osobowość telewizyjna. Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim show-biznesie. Znany z takich produkcji jak: „Bodo”, „Miasto 44”, „Karbala”, „Dywizjon 303” i wielu seriali, w tym seria „Nad rozlewiskiem”. W roli prowadzącego mogliśmy go oglądać w uwielbianym przez widzów programie „Kocham Cię Polsko!”. W „To był rok!” stanie na czele dwuosobowej drużyny, która będzie konkurować z duetem dowodzonym przez Annę Muchę.

Anna Mucha
Aktorka, jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiej popkultury i według magazynu „Forbes” jedna ze stu najcenniejszych gwiazd polskiego show-businessu. Prawdziwy wulkan energii i dobrego humoru. Na ekranie zadebiutowała jako dziecko, w filmie Andrzeja Wajdy – „Korczak”. Znana z wielu filmów i seriali, m.in. „Lista Schindlera”, „Sąsiady”, „Młode wilki 1/2”,„Chłopaki nie płaczą”, czy „M jak miłość”. Ostatnio jej talent komediowy mogliśmy podziwiać w kontynuacji kultowego filmu – „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.” Na teatralnych deskach można ją oglądać w bestsellerowych spektaklach „Pikantni”, „Przygoda z ogrodnikiem” i „Letni dzień”. W programie „To był rok!” będzie dowodzić duetem, rywalizującym z teamem Antoniego Królikowskiego.

Marzena Rogalska
Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Karierę w Telewizji Polskiej rozpoczęła od współpracy z krakowskim oddziałem, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Uwielbiana przez widzów ze względu na duże poczucie humoru i wielką charyzmę. Od 2009 roku jest prowadzącą w porannym paśmie TVP2 – „Pytanie na Śniadanie”. W latach 2009-2011 stała na czele jednej z drużyn w rozrywkowym show „Kocham Cię Polsko!”. W „To był rok!” zobaczymy ją w roli gospodyni programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *