DVB-TMediaZapowiedzi TV

Premiera “To nie ze mną” już 16 października w Stopklatce

Pierwsza fabularna produkcja Stopklatki zagości już 16 października na antenie stacji. „To nie ze mną” będzie można oglądać w każdą niedzielę o 17:00, od razu po dwa odcinki. Serial zapewni widzom przede wszystkim dobrą rozrywkę, emocje, uśmiech, czasem wzruszenie oraz solidną dawkę inspiracji.

 

Tosia i Michał są ulepieni z innej gliny. Ona jest energiczną i niezależną mechaniczką samochodową, on – pełnym ogłady lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córeczki. Mimo wszystko los płata figla i postanawia dokonać czegoś pozornie niewykonalnego – zeswatać tych dwoje. A wszystko to w atmosferze skandalu, związanego ze ślubem brata Tosi.

Już w pierwszym odcinku „To nie ze mną” Tośka pokazuje pazura, kiedy po raz kolejny odsyła z kwitkiem adoratora i jednocześnie stałego bywalca warsztatu samochodowego ojca. W ferworze przygotowań do ślubu i wesela jednego z braci, Tosia w dość nietypowych okolicznościach poznaje Michała. Mężczyzna skuszony bardzo dobrą ofertą z lokalnej przychodni, dopiero się tam przeprowadził i już zdążył zrobić na Tosi złe, pierwsze wrażenie. Czy zatrze je na ślubie Zosi i Tomka? W drugim odcinku mechaniczka samochodowa będzie musiała posprzątać po katastrofie, która wydarzyła się w kościele. Michał, dość przypadkowy świadek wydarzeń, najchętniej zabrałby córki do domu, ale rusza na pomoc pechowej pannie młodej…

 

 

Na plakacie promującym serial znaleźli się główni bohaterowie i sprawcy całego zamieszania: aktorka teatralna i rozpoznawalny głos dubbingowy Ada Szczepaniak (Tosia) oraz znany szerszej widowni Adrian Zaremba (Michał). Obok nich pojawiają się także: Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz. Plakat utrzymany jest w kolorystyce oprawy graficznej serialu.

Premiera „To nie ze mną” już w niedzielę, 16 października o godz. 17:00. Emisja po dwa odcinki. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *