MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Premiera „Top Model. Front Row” już dziś w Playerze! (wideo)

W piątek 21 sierpnia klienci Playera będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek najnowszej odsłony „Top Model. Front Row”. To format, który zabierze widzów za kulisy największego modowego show w Polsce. Program poprowadzą byli finaliści, a dziś topowi polscy modele oraz popularni influencerzy – Karolina Pisarek oraz Jakob Kosel.

 

Po krótkiej przerwie „Top Model. Front Row” powraca do Playera. A wraz z nim finalista 5. edycji „Top Model” – Jakob Kosel. Tym razem, jednego z najbardziej obecnie rozchwytywanych modeli, wesprze koleżanka z programu, modelka i influencerka, a także zwyciężczyni ostatniej edycji „Ameryka Express” – Karolina Pisarek. Połączenie takich dwóch osobowości to prawdziwa mieszanka wybuchowa. W nowej odsłonie formatu przebojowy duet zabierze widzów jeszcze bliżej wydarzeń na planie. Karolina i Jakob będą towarzyszyli kandydatom do tytułu „Top Model” na każdym etapie – od castingów, poprzez bootcamp aż do końca ich przygody w programie. Nie będą się jednak tylko biernie przyglądać wysiłkom potencjalnych modeli i modelek. Poddadzą swoich następców niejednej próbie, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. A jakby tego było mało, dodatkowo ujawnią sekrety, które skryją w sobie ściany domu modelek.

 

 

„Top Model. Front Row” to kolejna produkcja Player Original. Pierwszy sezon formatu zadebiutował w serwisie w 2018 r. W odróżnieniu od tamtego jednak, nowa odsłona składa się głównie z własnego, ekskluzywnego kontentu.

Premiera najnowszego sezonu „Top Model. Front Row” już w piątek 21 sierpnia w Playerze. Drugi odcinek trafi do serwisu kilka dni później – 26 sierpnia. Kolejne równolegle z emisją „Top Model”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *