Premiera trzynastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w MTV Polska

Ekipa z Warszawy po raz kolejny wyruszy na podbój stolicy! W nowym sezonie nie zabraknie szalonych imprez, zaskakujących zwrotów akcji, kłótni, romansów i wyjątkowych gości. Nowe odcinki dwa razy w tygodniu na antenie MTV Polska.

 

W willi „Warsaw Shore” jako pierwsi pojawią się Milena i Marceli. Ona – dwudziestolatka z Sosnowca, lubiąca imprezować, spać i „nie robić za dużo”. On – fan siłowni i motoryzacji, który za dnia jest grzecznym synem, a w nocy uwielbia się odpalić.

Nowi uczestnicy od razu wzbudzą sympatię pozostałych Ekipowiczów. Milena, a szczególnie jedna część jej ciała, zwrócą uwagę Gabo. „Węgierski książę” będzie opiekowała się nową koleżanką, gdy ta przesadzi z drinkami. Marceli oczarowany Eweliną będzie próbował zaimponować jej cytując Szekspira. Ostatecznie, wkręcony przez chłopaków, postanowi poderwać Ewę. Iskry posypią się między Kasjuszem i Asią. Pragnący bliższej relacji „Don Kasjo”, postanowi wyeliminować konkurencję zakrywając wdzięki koleżanki. Czy jego taktyka okaże się skuteczna?

Pierwszej nocy nie zabraknie dobrej zabawy, szalonych pomysłów, jak i kłótni i dramatów. To ostatnie oczywiście za sprawą Anastasiyi, która od samego wejścia przypomni domownikom swój charakterek. Jak zakończy się wieczór, okaże się już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV Polska!

Premierowe odcinki nowego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w każdą niedzielę i środę o 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *