Premierowe ekranizacje powieści w Romance TV

Od 23 września Romance TV zaprasza widzów na premierowe ekranizacje powieści autorstwa Ingi Lindstroem w cyklu Romansami jesień się zaczyna… w każdą jesienną niedzielę o godz. 20:00. Z kolei, z okazji 25-lecia adaptacji filmowych innej wspaniałej powieściopisarki, zapraszamy na Złoty październik z Rosamunde Pilcher. Filmy na podstawie twórczości angielskiej autorki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18:10, dodatkowo w każdy wtorek, premiera o godz. 21:55.
 

 
Premiery ekranizacji Ingi Lindstroem
W niedziele od 23 września, o godz. 20:00, Romance TV zabierze swoich widzów w podróż do najpiękniejszych zakątków świata. Na początek Szwecja, gdzie rozgrywa się akcja dwóch premier: Inga Lindström: Dom nad jeziorem oraz Inga Lindström: Dwa światy. W październiku natomiast stacja pokaże Inga Lindström: Wybieram miłość, 7 października, Inga Lindström: Lilith i mężczyźni 14 października, następnie Inga Lindström: Zakochana w szefie 21 października, a w ostatnią niedzielę miesiąca Cecelia Ahern: Czas, żeby żyć. Wszystkie oczywiście o godz. 20:00.
Złoty październik z Rosamunde Pilcher
Romance TV zmieni październik w miesiąc Rosamunde Pilcher! Już od 25 lat ekranizacje bestselerów tej uroczej pisarki przenoszą widzów do Kornwalii. Dla Romance TV jubileusz ten jest okazją do pokazania filmów nakręconych na podstawie jej powieści od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 18:10. Poza tym, od 9 października, w każdy wtorek o godz. 21.55 stacja zaprasza na premiery. Zobaczymy: Niania pilnie potrzebna, Kiedy ryby się uśmiechają, Odziedziczone szczęście, Ostatnia wola naszego ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *