Premierowe odcinki „Patentu na dom” w TVN Style!

Anna Nowak-Ibisz kocha zmiany. W tym programie chce udowodnić, że drobne metamorfozy w domach i mieszkaniach również mogą wywołać efekt wow! Nie trzeba mieć dużego budżetu, a jedynie ciekawy pomysł. Tutaj liczy się „Patent na dom”! W trzecim sezonie razem z projektantem Marco Belotto zainspirują widzki do szukania nietypowych rozwiązań! 

 

Jaki jest nasz „Patent na dom”? To proste! Czasem wystarczy zmiana koloru ścian, przestawienie mebli czy oświetlenia. A gdy do tego dorzucimy również modne dodatki lub wykonane własnoręcznie dekoracje, to w zaledwie kilka godzin możemy całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu oryginalny charakter! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje funkcjonalne rozwiązania i gadżety, które odpowiedzą na potrzeby bohaterów i po prostu ułatwią ich życie!

W każdym odcinku dynamiczny duet – Anna Nowak-Ibisz oraz Marco Belotto wraz z ekspertami zajmą się metamorfozą jednego pomieszczenia. Jaki będzie finalny efekt? W premierowych odcinkach czeka na nich wiele prawdziwych wyzwań.

Już dziś o godz. 22:25 w TVN Style poznamy czteroosobową rodzinę. Monika pracuje w firmie farmaceutycznej, a Andrzej jest muzykiem, ma swój zespół i nagrywa audiobooki. Ich córka Maja poszła w ślady taty, uczy się śpiewać, a syn Jonatan trenuje koszykówkę. Rodzina marzy o przemianie niefunkcjonalnej i nieremontowanej blisko 20 lat łazienki. Wanna jest w opłakanym stanie, umywalka jest mała i popękana, a spłuczka nie działa już od dłuższego czasu… Czy Ania i Marco staną na wysokości zadania? Jaki będzie ich patent na metamorfozę tego pomieszczenia?

Premierowy odcinek już dziś o godz. 22:25 w TVN Style!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *